www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec Three Hundred: herní low-end

Antec Three Hundred: herní low-end
, , recenze
Kombinovat značku Antec a low-end moc nejde, protože u této firmy máme zažité spíše kvalitnější skříně. Avšak modely Hundred již čítají tři zástupce a dnes testovaný je tím nejnižším s cenou kolem 1500 Kč, díky čemuž jej mezi levné skříně můžeme směle zařadit.
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec nám tedy nabízí svou low-endovou herní skříň Three Hundred za celkem příjemnou cenu pod 1500 Kč s DPH. Jedná se o kvalitní produkt v rámci možností daných nepříliš silným 0,6 - 0,7mm plechem. To ale zachraňuje vnitřní konstrukce, která celkově tuto skříň dobře zpevňuje, ale bočnice samy o sobě příliš stabilní nejsou. Vnějšímu designu se jinak snad nic vytknout nedá, až na to, že si budeme muset dávat pozor, abychom si přes horní ventilátor něco dovnitř nevylili. Přední panel je jinak jednoduše a účelně zpracovaný a jeho porty a tlačítka budeme mít dobře přístupné, avšak nenajdeme zde žádné externí 3,5" pozice.Interiér nabízí spodní pozici napájecího zdroje, díky čemuž ten není tolik zatěžován teplem od procesoru a grafické karty, a může se lépe a tišeji chladit. K provedení diskových a mechanikových šachet také nemám výhrady, ale myslím, že uživatelé by ocenili, kdyby bylo možné táhnout kabely k jejich konektorům i mezi pravou bočnicí a trayem, ne je pouze uchytit vedle diskové šachty. A druhá výtka přichází na adresu prostoru kolem základní desky, přesněji seshora, kde se mohou větší chladiče CPU omezovat s horním ventilátorem. A když už jsme u něj, pak chlazení je zde vyřešeno dobře až na způsob napájení ventilátorů omezující se pouze na konektory Peripheral Power, jinak si dal výrobce na provedení roštů celkem záležet.Pokud jde ale o skříň jako celek, pak ta by měla bez problémů posloužit herním sestavám, pokud tedy nejste zvláště nároční zákazníci.


Účelný vnější design
Slabší plechy
Kvalitní zpracování a v rámci možností pevnost
Prostor základní desky omezuje horní ventilátor
Chlazení a provedení pozic ventilátorů
Žádné externí 3,5" pozice
Ikona Odkaz na databázi
Nelze táhnout kabely i za trayem
Cena v době testování: 1400 Kč s DPHStále aktuální cena v českých obchodech


Graf ceny produktu Antec Three Hundred poskytuje server Heureka.cz
Porovnat ceny >>


Za zapůjčení skříně Antec Three Hundred děkujeme firmě JSComputers
---------------------------------- English translation of the conclusion ----------------------------------

Antec offers its low-end gaming case Three Hundred for a reasonable price - under 1500 CZK inc. tax. I see it as a quality product withing the limits of not-so-strong 0.6 - 0.7mm SECC steel. However, the inner design saves the day and makes the case quite firm, even if the side panels are a bit torsional. The outer design is in my opinion almost flawless, but we have to be careful and watch ourselves, because the upper fan's position is a "nice" place to spill our coffee. Also the front panel is neat and purposeful, because its I/O ports and buttons are easy to see and reach, but there are no external 3,5" positions.

The interior of this case uses bottom PSU position, which is great for its efficient and silent cooling, because it does not have to deal with hot air coming from the CPU and the graphics card(s). Front 3.5" and 5.25" positions are also well made, but I think that many users would appreciate if they could run the PSU cables behind the motherboard tray and not only next to the HDDs' positions. Second, I found out that there is not so much space for large CPU heatsinks, so you may find ourselves struggling with the upper 140mm fan. And last, cooling. I liked the fan grills and also the fans' placement, but it would be better to offer not only Peripheral Power connectors to power the two supplied fans, but also 3-pin connectors for motherboard headers.

Altogether, this case is capable to be the basis for gaming computers, provided that you are not a particularly demanding customer.


Vývoj ceny testovaného produktu:


reklama
Nejnovější články
Poskytovatel služby pro scalpery obhajuje svůj byznys, přirovnává jej k burze Poskytovatel služby pro scalpery obhajuje svůj byznys, přirovnává jej k burze
Zpravodajský server Sky News ve snaze zorientovat se ve světě scalperů vzhledem k chystané legislativě proti nim zpovídal jistého Jacka Baylisse, který provozuje službu, s jejíž pomocí sám na scalperech vydělává. Co prohlašoval o jejich byznysu? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DCenter: ceny grafických karet začínají už výrazněji klesat 3DCenter: ceny grafických karet začínají už výrazněji klesat
Server 3DCenter.org opět jednou aktualizoval svůj přehled cen grafických karet a zjistil, že ceny grafických karet na konci minulého roku opravdu dospěly ke svému vrcholu (prozatím) a nyní již klesají. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Zaměstnanci Activision Blizzard založili své první odbory herních vývojářů Zaměstnanci Activision Blizzard založili své první odbory herních vývojářů
Často se mluví o tom, že zaměstnání herního vývojáře už dávno není žádný med, což samozřejmě nemusí platit vždy a všude. Podmínky mohou být tvrdé zvláště v době, kdy se nestíhá, což může být prakticky vždy.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel ukazuje konfigurace mobilních Arc Alchemist Intel ukazuje konfigurace mobilních Arc Alchemist
Společnost Intel se dle uniklé části prezentace vytvořit pět verzí (SKU) svých mobilních karet Arc Alchemist, které pravděpodobně přijdou na trh dříve než desktopové. Jaké jsou paměťové konfigurace?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Co bude po Intel Sapphire Rapids? Prý až 144 jader Lion Cove v roce 2025 Co bude po Intel Sapphire Rapids? Prý až 144 jader Lion Cove v roce 2025
Patrick Gelsinger může být spokojen s nástupem generace Alder Lake-S, přičemž ani mobilní verze nevypadají špatně, ale serverové procesory, to je úplně jiná písnička. Co lze od Intelu v této oblasti očekávat do budoucna?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře