reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Laserová multifunkce: Canon i-Sensys MF-4690PL

, , recenze
Laserová multifunkce: Canon i-Sensys MF-4690PL
Prvním testem multifunkčního zařízení v rámci našeho tématu "Bez papíru to nejde" prošel černobílý laserový model Canon i-Sensys MF-4690PL. Papírově jde o všestranné zařízení s profesionálním výstupem ve vysoké kvalitě. Podívejme se, jak si povede v praxi.
Laserová multifunkce: Canon i-Sensys MF-4690PL
Dále se podíváme do nastavení v pořadí druhého zařízení v systému "Canon MF4600 Series PCL5e". Zde bychom chtěli upozornit na skutečnost, že podobnost s dalšími dvěma je téměř stejná, a tak se budeme věnovat pouze následujícímu. Jedná se o podrobnou konfiguraci tiskových úloh rozdělenou do tří hlavních kategorií - nastavení stránky, kompletace a kvalita. V závěru kapitoly nahlédneme také na pracovní nástroj obsluhující scaner.
- Nastavení stránky -

Pod položkou Page Layout se skrývá užitečná funkce tisku více stran na list nebo naopak rozložení jedné stránky na více listů.


- Nastavení stránky: textová podoba -


- Kompletace -


- Kompletace: textová podoba -


- Kvalita tisku s různými šablonami -


- Kvalita tisku: textová podoba -

U kvality tisku se chvíli pozastavíme a ukážeme si doplňující nastavení, jež tiskárna umožňuje. Především se jedná o editaci jednotlivých šablon a manuální úpravu kontrastu, jasu, atd.


- Editace šablony Publications -


- Editace šablony Publications -


- Manuální úprava obrazových vlastností -


- Manuální úprava obrazových vlastností -

Jak je patrné, možnosti konfigurace kvality neumožňují zvolit konkrétní rozlišení, ale spíše soubor různých nastavení, která lze však změnit i zvlášť. Dále následuje pouze textová forma záložky Device Settings.


- Záložka Device Settings -

Nyní se dostáváme k pracovnímu nástroji pro obsažený scaner. Úvodní screen celého programu můžete vidět v náhledu níže. Samotné ovládání je velmi jednoduché a zvládne ho i naprostý začátečník. Jednoduše stačí myší přesunout bílý symbol nad kýženou funkci a poklepat na příslušné modré kolečko (Mail, OCR, Save, PDF, Scan-1, Scan-2). V další kapitole se podíváme na spotřební materiál a tolik očekávané praktické testy.


- MF Toolbox k ovládání scaneru -


- MF Toolbox po kliknutí na Scan-1 -


- Záložka Settings programu MF Toolbox -


reklama
reklama
reklama