www.svethardware.cz
>
>
>

Megatest 19" LCD pro hráče: BenQ FP93GX+

Megatest 19" LCD pro hráče: BenQ FP93GX+
, , recenze
Pátým v pořadí se stal BenQ FP93GX+, který má lehce nadprůměrné papírové parametry. Odezva 2 ms, kontrast 800:1, jas 300 cd/m2 a pozorovací úhly jsou v 140° v horizontálním směru a 135° ve směru vertikálním. Půjde o favorita testu? Neváhejte a čtěte dále.
K oblíbeným
reklama
Ikona Odkaz na databázi

Ikona Odkaz na databázi
Oproti staršímu bráškovi BenQ FP93GX má nový BenQ FP93GX+ výrazně lepší odezvu a barevné podání. Ostatní hodnoty jsou prakticky stejné. Zlepšení těchto dvou parametrů však stačí na to, aby si monitor hodně polepšil v celkovém skóre. Kdo ví, třeba díky nízké ceně bude aspirovat i na cenu za nejlepší poměr cena/výkon.

Srovnání s dalšími monitory je ve vyhodnocení Megatestu.
Ocenění TREFA za nejlepší poměr cena/výkon si vysloužil LCD BenQ FP93GX+
Logo ocenění je ke stažení zde.Vývoj ceny v českých e-shopech


Graf ceny produktu BenQ FP93GX+ - LCD 19 poskytuje server Heureka.czZa zapůjčení monitoru BenQ FP93GX+ děkujeme BenQZa poskytnutí digitálního osciloskopu M523 děkujeme firmě ETC s.r.o.,
která se zabývá výrobou a zároveň i prodejem svých měřicích přístrojů.


reklama
Nejnovější články
AMD: Zen 4 a RDNA 3 jsou na cestě a dorazí příští rok AMD: Zen 4 a RDNA 3 jsou na cestě a dorazí příští rok
Lisa Su se konečně uvolila sdělit něco málo o tom, co můžeme očekávat v případě budoucích generací procesorů Zen a grafických karet RDNA. Jde konkrétně o Zen 4 a RDNA 3, a to snad včetně procesorů Ryzen příští generace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix začne brzy vyrábět DDR5 a navíc 176vrstvé 4D/3D NAND Flash SK Hynix začne brzy vyrábět DDR5 a navíc 176vrstvé 4D/3D NAND Flash
Společnost SK Hynix se chystá spustit masovou výrobu pamětí DDR5, které by měly ve výsledných modulech dorazit na trh akorát včas s nástupem procesorů Alder Lake. A vedle toho jde i o 176vrstvé 4D/3D NAND Flash.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD si připsalo meziročně dvojnásobné tržby a potvrdilo vypuštěný Aldebaran AMD si připsalo meziročně dvojnásobné tržby a potvrdilo vypuštěný Aldebaran
Bylo dopředu jasné, že tržby společnosti AMD budou velice slušné, neboť nyní nejsou aktuální starosti s odbytem, jako spíše lítost nad nedostatečnými výrobními kapacitami. A vedle toho už není třeba čekat na Aldebaran.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Doporučené PC sestavy: červenec 2021 Doporučené PC sestavy: červenec 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek18 komentářů
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková