www.svethardware.cz
>
>
>

Red Dead Redemption 2 nafilmován v PC verzi, přijde brzy?

Red Dead Redemption 2 nafilmován v PC verzi, přijde brzy?
, , aktualita
Red Dead Redemption 2 je oficiálně stále k dispozici pouze pro platformy Xbox One a PlayStation 4, což je v dnešní době neobvyklé, ale ne tak pro Take Two Interactive. Nicméně tu máme nové video, které se objevilo na YouTube.
K oblíbeným
reklama
Toto video velice přesvědčivě ukazuje krátký běh hry Red Dead Redemption 2 a především pak otevření nastavení, kde je možné měnit rozlišení, obnovovací frekvenci včetně VSync, nastavovat vyhlazování a kvalitu stínů, shaderů, odrazů, atd. Prostě jde o nastavení, jaké obvykle najdeme ve hrách pro platformu PC. 
 
 
Něco takového zfalšovat by nebylo zrovna jednoduché na to, aby výsledkem měl být jen šprým, takže můžeme předpokládat, že jde o video opravdu pořízené kamerou sledující monitor PC verze hry Red Dead Redemption 2. 
 
Take Two Interactive a Rockstar Games jsou ostatně bombardováni požadavky na PC port své nejnovější hry a dá se říci, že by byli jen sami proti sobě, kdyby jej nepřipravili. O stavu tohoto portu se nedozvíme nic, i když se dá z videa vysledovat, že jde o sestavení 1118.8 nebo 1116.8, ale to už je celkem jedno protože nám to stejně nic neřekne. Původní titul Red Dead Redemption se nikdy nedočkal PC verze a v jiných případech to trvalo alespoň rok. Takže stále čekáme, ale vypadá to nadějně. 
 
Zdroj: YouTube


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů