www.svethardware.cz
>
>
>

Red Dead Redemption 2 nafilmován v PC verzi, přijde brzy?

Red Dead Redemption 2 nafilmován v PC verzi, přijde brzy?
, , aktualita
Red Dead Redemption 2 je oficiálně stále k dispozici pouze pro platformy Xbox One a PlayStation 4, což je v dnešní době neobvyklé, ale ne tak pro Take Two Interactive. Nicméně tu máme nové video, které se objevilo na YouTube.
reklama
Toto video velice přesvědčivě ukazuje krátký běh hry Red Dead Redemption 2 a především pak otevření nastavení, kde je možné měnit rozlišení, obnovovací frekvenci včetně VSync, nastavovat vyhlazování a kvalitu stínů, shaderů, odrazů, atd. Prostě jde o nastavení, jaké obvykle najdeme ve hrách pro platformu PC. 
 
 
Něco takového zfalšovat by nebylo zrovna jednoduché na to, aby výsledkem měl být jen šprým, takže můžeme předpokládat, že jde o video opravdu pořízené kamerou sledující monitor PC verze hry Red Dead Redemption 2. 
 
Take Two Interactive a Rockstar Games jsou ostatně bombardováni požadavky na PC port své nejnovější hry a dá se říci, že by byli jen sami proti sobě, kdyby jej nepřipravili. O stavu tohoto portu se nedozvíme nic, i když se dá z videa vysledovat, že jde o sestavení 1118.8 nebo 1116.8, ale to už je celkem jedno protože nám to stejně nic neřekne. Původní titul Red Dead Redemption se nikdy nedočkal PC verze a v jiných případech to trvalo alespoň rok. Takže stále čekáme, ale vypadá to nadějně. 
 
Zdroj: YouTube


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD tvrdí, že Radeonů VII má připraveno dost AMD tvrdí, že Radeonů VII má připraveno dost
Včera se objevily nepotvrzené informace, že AMD bude mít v první vlně připraveno ani ne pět tisíc kusů karet Radeon VII a že na nich nebude vydělávat, ale dokonce prodělávat. Samotná firma se nyní vůči tomu ohradila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire připravuje Radeon RX 570 se 16 GB paměti, proč? Sapphire připravuje Radeon RX 570 se 16 GB paměti, proč?
Karta formátu Radeon RX 570 se 16 GB paměti na palubě je hezky česky řečeno slušný overkill. Nejde o oficiální SKU nabídnuté společností AMD, ale jen počin samotného Sapphire. Jaký má smysl? Bude se těžit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel přestane nabízet Core+, sady CPU a Optane Intel přestane nabízet Core+, sady CPU a Optane
Intel se rozhodl, že přestane nabízet sady procesorů Core s paměťovými zařízeními Optane, které byly známy jako Core+. Uplyne však ještě řada měsíců, než Core+ z nabídky zmizí. Důvod je ale nepřekvapivý, malý zájem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sluneční systém: pořádek, který vznikl z chaosu Sluneční systém: pořádek, který vznikl z chaosu
Sluneční soustavu bereme jako neměnné uspořádání planet, planetek či pásů asteroidů, do nějž občas z vnějších částí zavítají komety. Tento pořádek ale musel vzniknout, a to z chaosu, který byl větší, než si řada lidí myslí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí RAM v tomto čtvrtletí výrazně klesnou, říká TrendForce Ceny pamětí RAM v tomto čtvrtletí výrazně klesnou, říká TrendForce
Už v minulém roce se mluvilo o tom, že výrobci pamětí RAM omezují investice ve snaze nenavyšovat budoucí výrobu ve snaze udržet ceny na vyšších úrovních. To se ale nemůže projevit hned jako náhlý pokles poptávky a s ním půjdou dolů i ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář