www.svethardware.cz
>
>
>

Red Dead Redemption 2 nafilmován v PC verzi, přijde brzy?

Red Dead Redemption 2 nafilmován v PC verzi, přijde brzy?
, , aktualita
Red Dead Redemption 2 je oficiálně stále k dispozici pouze pro platformy Xbox One a PlayStation 4, což je v dnešní době neobvyklé, ale ne tak pro Take Two Interactive. Nicméně tu máme nové video, které se objevilo na YouTube.
K oblíbeným
reklama
Toto video velice přesvědčivě ukazuje krátký běh hry Red Dead Redemption 2 a především pak otevření nastavení, kde je možné měnit rozlišení, obnovovací frekvenci včetně VSync, nastavovat vyhlazování a kvalitu stínů, shaderů, odrazů, atd. Prostě jde o nastavení, jaké obvykle najdeme ve hrách pro platformu PC. 
 
 
Něco takového zfalšovat by nebylo zrovna jednoduché na to, aby výsledkem měl být jen šprým, takže můžeme předpokládat, že jde o video opravdu pořízené kamerou sledující monitor PC verze hry Red Dead Redemption 2. 
 
Take Two Interactive a Rockstar Games jsou ostatně bombardováni požadavky na PC port své nejnovější hry a dá se říci, že by byli jen sami proti sobě, kdyby jej nepřipravili. O stavu tohoto portu se nedozvíme nic, i když se dá z videa vysledovat, že jde o sestavení 1118.8 nebo 1116.8, ale to už je celkem jedno protože nám to stejně nic neřekne. Původní titul Red Dead Redemption se nikdy nedočkal PC verze a v jiných případech to trvalo alespoň rok. Takže stále čekáme, ale vypadá to nadějně. 
 
Zdroj: YouTube


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple uvádí kreditní kartu Apple Card Apple uvádí kreditní kartu Apple Card
Apple se snaží výrazně rozšířit portfolio svých služeb. Jednou z novinek, které byly uvedeny na dnešní keynote, jsou i kreditní karty Apple Card. Ty nabídnou nevídané podmínky a až 3% zpětnou odměnu za nákup.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat? Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě helikoptéry. Ta bude první zařízení vyslané na cizí planetu, které (snad) bude schopné opětovného letu a přistání. Jak byla vyřešena navigace?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570 ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570
X570 by měl být na rozdíl od předchozích verzí dané řady čipsetů vyvinut samotným AMD a my o něm víme jako zatím o jediném, který přijde po boku desktopových procesorů Ryzen 3000. Nyní už své desky zmiňují dva známí výrobci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal
Loni v prosinci jsme se dozvěděli, že Microsoft rezignuje na vývoj svého enginu EdgeHTML a raději přejde pod Chromium, což už udělali třeba i vývojáři Opery. Nyní už bylo pomalu na čase, aby se objevila první verze a taky že ano.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře