www.svethardware.cz
>
>
>
>

Red Dead Redemption 2 přichází na Steam, bude v lepší kondici

Red Dead Redemption 2 přichází na Steam, bude v lepší kondici
, , aktualita
Red Dead Redemption 2 přišel na trh před několika týdny s tím, že nejdříve bude k dispozici v launcheru samotných Rockstar Games a na Epic Games Store. Později přijde na Steam a to později nastane přesně 5. prosince. 
K oblíbeným
reklama
Zatím je tak Red Dead Redemption 2 stále k dispozici prostřednictvím Rockstar Games Launcher a Epic Games Store, přičemž v každém případě stejně potřebujeme onen launcher a nelze si myslet, že to v případě Steamu bude jiné, až na něm bude 5. prosince zpřístupněn. 
 
 
Hra tak přijde na Steam přesně po vypuštění PC verze a nyní už jsou připraveny také příslušné stránky. Z nich se ale nedozvíme nic zajímavého, respektive nic, co by nebylo známo už dříve. 
 
Lze ale říci, že kdo si počkal na Steamovskou verzi, mohl si alespoň ušetřit své nervy, neboť PC verze rozhodně nepřišla na trh v bezproblémovém stavu a nyní už je na tom mnohem lépe. Rockstar tedy ještě stále mají co vylepšovat, ale je jasné, že tato hra je nyní už v lepším stavu než před necelým měsícem. 
 
Konkrétně tu máme už Title Update 1.14.1, který řeší především nejvážnější problémy spojené s padáním hry, a to třeba v případě, kdy jsme si při spuštěné hře hráli s nastavením zvuku systému Windows, spouštěli ji po změně mezi API Vulkan a DirectX 12, nastavili kvalitu, která využívala téměř maximální objem paměti grafické karty, přepínali mezi různými vstupními zařízeními a pak je tu i jedna zajímavá oprava, která řeší padání hry v případě, kdy ji uživatel ovládal pomocí klávesnice a myši. 
 
Datum vypuštění 5. prosince znamená, že na hru se v žádném případě nebude vztahovat probíhající podzimní výprodej. Dalo by se sice čekat, že s největší pravděpodobností stejně o nic nepřijdeme, protože slevy by se jí stejně netýkaly, jako se netýkají titulu Jedi: Fallen Order. Jenomže Red Dead Redemption 2 je aktuálně na Epic Games Store, Humble Store i u Rockstarů k dispozici se slevou 20 procent. 
 
Následovat bude ještě v tomto roce Winter Sale na Steamu a tam už by RDR2 mohla být zlevněná.  
 
Zdroj: KitGuru
reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: září 2020 Doporučené PC sestavy: září 2020
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek34 komentářů
Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi
Ultralehká herní myš Glorious Model O, která si své zákazníky získala i na českém trhu, byla oznámena v nové verzi. Vzhledem k nízké hmotnosti jen 69 g nemohl výrobce použít příliš velkou baterii, přesto se výdrž podařilo dostat na 71 hodin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách
Společnost WD rozšiřuje nabídku pevných disků pro NASy řady Red Pro o další dva modely. Doposud bylo maximem 14 TB, nově však bude možné koupit i varianty s vyššími kapacitami 16 TB a 18 TB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval
Kosmická společnost SpaceX poslední dobou kromě jiného také usilovně pracuje na vývoji kosmické lodi Starship. Jednotlivé prototypy prochází různými testy, nyní je na řadě SN8 a jeho let do 15 kilometrů namísto původních 18 km. 
26.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
26.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik