www.svethardware.cz
>
>
>
>

Red Dead Redemption 2 přichází na Steam, bude v lepší kondici

Red Dead Redemption 2 přichází na Steam, bude v lepší kondici
, , aktualita
Red Dead Redemption 2 přišel na trh před několika týdny s tím, že nejdříve bude k dispozici v launcheru samotných Rockstar Games a na Epic Games Store. Později přijde na Steam a to později nastane přesně 5. prosince. 
K oblíbeným
reklama
Zatím je tak Red Dead Redemption 2 stále k dispozici prostřednictvím Rockstar Games Launcher a Epic Games Store, přičemž v každém případě stejně potřebujeme onen launcher a nelze si myslet, že to v případě Steamu bude jiné, až na něm bude 5. prosince zpřístupněn. 
 
 
Hra tak přijde na Steam přesně po vypuštění PC verze a nyní už jsou připraveny také příslušné stránky. Z nich se ale nedozvíme nic zajímavého, respektive nic, co by nebylo známo už dříve. 
 
Lze ale říci, že kdo si počkal na Steamovskou verzi, mohl si alespoň ušetřit své nervy, neboť PC verze rozhodně nepřišla na trh v bezproblémovém stavu a nyní už je na tom mnohem lépe. Rockstar tedy ještě stále mají co vylepšovat, ale je jasné, že tato hra je nyní už v lepším stavu než před necelým měsícem. 
 
Konkrétně tu máme už Title Update 1.14.1, který řeší především nejvážnější problémy spojené s padáním hry, a to třeba v případě, kdy jsme si při spuštěné hře hráli s nastavením zvuku systému Windows, spouštěli ji po změně mezi API Vulkan a DirectX 12, nastavili kvalitu, která využívala téměř maximální objem paměti grafické karty, přepínali mezi různými vstupními zařízeními a pak je tu i jedna zajímavá oprava, která řeší padání hry v případě, kdy ji uživatel ovládal pomocí klávesnice a myši. 
 
Datum vypuštění 5. prosince znamená, že na hru se v žádném případě nebude vztahovat probíhající podzimní výprodej. Dalo by se sice čekat, že s největší pravděpodobností stejně o nic nepřijdeme, protože slevy by se jí stejně netýkaly, jako se netýkají titulu Jedi: Fallen Order. Jenomže Red Dead Redemption 2 je aktuálně na Epic Games Store, Humble Store i u Rockstarů k dispozici se slevou 20 procent. 
 
Následovat bude ještě v tomto roce Winter Sale na Steamu a tam už by RDR2 mohla být zlevněná.  
 
Zdroj: KitGuru
reklama
Nejnovější články
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Včera, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků
Služba Uber zveřejnila svou bezpečnostní zprávu za uplynulé dva roky. Bohužel nebylo vše bez problémů a jen v USA se objevily tisíce případů sexuálních útoků, desítky úmrtí při nehodách a několik vražd.
Včera, aktualita, Milan Šurkala