www.svethardware.cz
>
>

RIAA přestane podávat hromadné žaloby na piráty a změní strategii

RIAA přestane podávat hromadné žaloby na piráty a změní strategii
, , aktualita
Známá organizace RIAA chránící zájmy nahrávacího průmyslu oznámila, že končí se strategií podávání hromadných žalob na uživatele, kteří si nelegálně stahují a sdílí hudbu. Novou strategií bude spolupráce s poskytovateli internetu a snaha...
K oblíbeným
reklama
Známá organizace RIAA chránící zájmy nahrávacího průmyslu oznámila, že končí se strategií podávání hromadných žalob na uživatele, kteří si nelegálně stahují a sdílí hudbu. Novou strategií bude spolupráce s poskytovateli internetu a snaha odrazovat od tohoto jednání. RIAA si to představuje tak, že pokud odhalí nelegální stahování a sdílení hudby, nejprve uživatele upozorní například e-mailem, pokud by uživatel pokračoval v tomto jednání, bude mu odpojeno internetové připojení.Zpráva navíc obsahuje drobnou statistiku, kdy uvádí, že od roku 2003 bylo podáno více než 35000 žalob. Průměrná výše vyrovnání činila 3500 dolarů na osobu, což je na jednu stranu relativně dost, ale na stranu druhou to mnohdy nepokrylo soudní náklady.

Zdroj: Wired
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře