www.svethardware.cz
>
>
>

Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2

Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
, , aktualita
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
K oblíbeným
reklama
Studio Rockstar Games už na množící se stížnosti uživatelů reagovalo dříve, ale tehdy jim v podstatě doporučilo jen to, aby si aktualizovali svůj systém, ovladače i samotný herní launcher, s jehož novou verzí ostatně brzy přišlo. Tím se ale všechny problémy nevyřešily a není divu, že tato hra má velice vysoké hodnocení recenzentů, ale v případě hodnocení uživatelů to nemá daleko k "review bombingu". 
 
 
Lidé si dále stěžují na nestabilitu a chabou optimalizaci, kvůli níž je ostatně tato hra jedním z nejnáročnějších titulů, který kdy na PC přišel. Je tu také jedna ošklivá kaňka v podobě doporučené hardwarové konfigurace, která opravdu sotva stačí na hraní ve Full HD při slušné kvalitě. A že je tato konfigurace doporučená samotnými vývojáři naprosto mimo, to ostatně potvrdila i NVIDIA, když sama doporučila namísto GTX 1060 alespoň RTX 2060, o cca 40 % výkonnější kartu.
 
Rockstar byli od své původní reakce dosud potichu, ale jistě sledovali zpětnou vazbu a nyní už tu máme vyjádření, které se týká především problémů z občasným zasekáváním hry a poklesy snímkovací frekvence. Právě na to se prý programátoři zaměřili v průběhu uplynulého týdne, stejně jako na některé bugy a problémy s Rockstar Games Launcher.
 
Co se týče zasekáváním, jde prý především o téma pro majitele karet GeForce, které má být spojeno s ovladači NVIDIE. Problémy ale mají mít i uživatelé s Radeony. Nicméně Rockstar připravil novou aktualizaci, která by měla plynulost vylepšit. Tato aktualizace by měla být později doplněna o nové ovladače pro GeForce, které jsou aktuálně už testovány a dorazit by měly za několik dní. O AMD vývojáři nemluví. 
 
Vývojáři si také připravují jako omluvu jistý balíček pro Red Dead Online, který dostanou všichni, kteří si hru koupí a zahrají do konce tohoto roku. Půjde o virtuální zásoby v podobě proviantu a munice plus jisté Prieto Poncho, limitovaná edice oblečení v ceně šesti zlatých cihliček (samozřejmě také virtuálních). 
 
Zdroj: KitGuru 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevila se zmínka o AMD Ryzen 7 5700U, prý to bude Renoir Objevila se zmínka o AMD Ryzen 7 5700U, prý to bude Renoir
Sotva se objeví jedna generace procesorů, už se řeší ta následující a mnohdy i ta další. Nyní tu máme první zmínky o procesoru AMD Ryzen 7 5700U, který se objevil v uniklém benchmarku. Výsledky ale nejsou moc povzbudivé.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Edge v betaverzi už v říjnu zamíří na Linux Microsoft Edge v betaverzi už v říjnu zamíří na Linux
Už v červnu minulého roku se hovořilo o tom, že by se mohla objevit verze prohlížeče Edge také pro operační systém Linux. Nemělo by to dlouho trvat a měla by být uvolněna první betaverze nového browseru.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Quadro RTX generace Ampere se rýsují, jak vypadají a co nabídnou? Quadro RTX generace Ampere se rýsují, jak vypadají a co nabídnou?
Společnost NVIDIA by v dohledné době měla na trh vypustit také čistě pracovní grafické karty řady Quadro, které budou založeny na čipech rodiny Ampere. Zatím se objevila jedna, a to RTX A6000. Jaká je?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA GeForce RTX 3090: jak se hraje v rozlišení 8K? NVIDIA GeForce RTX 3090: jak se hraje v rozlišení 8K?
NVIDIA ve své prezentaci nové generace herních karet ukázala také záběry z hraní v rozlišení 8K, na což se nyní zaměřili populární youtubeři Marques Brownlee a Linus z Linus Tech Tips. Jak se na dnešní možnost hrát v 8K dívají oni?
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
HP uvádí kompaktní počítače s Windows a Chrome OS pro dobu koronavirovou HP uvádí kompaktní počítače s Windows a Chrome OS pro dobu koronavirovou
HP se přizpůsobuje době koronavirové, která nahrává práci z domova nebo v menších kancelářích. Výrobce proto představil malé desktopy vybavené převážně procesory AMD, ale také monitory či tiskárny.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik