www.svethardware.cz
>
>
>

Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2

Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
, , aktualita
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
K oblíbeným
reklama
Studio Rockstar Games už na množící se stížnosti uživatelů reagovalo dříve, ale tehdy jim v podstatě doporučilo jen to, aby si aktualizovali svůj systém, ovladače i samotný herní launcher, s jehož novou verzí ostatně brzy přišlo. Tím se ale všechny problémy nevyřešily a není divu, že tato hra má velice vysoké hodnocení recenzentů, ale v případě hodnocení uživatelů to nemá daleko k "review bombingu". 
 
 
Lidé si dále stěžují na nestabilitu a chabou optimalizaci, kvůli níž je ostatně tato hra jedním z nejnáročnějších titulů, který kdy na PC přišel. Je tu také jedna ošklivá kaňka v podobě doporučené hardwarové konfigurace, která opravdu sotva stačí na hraní ve Full HD při slušné kvalitě. A že je tato konfigurace doporučená samotnými vývojáři naprosto mimo, to ostatně potvrdila i NVIDIA, když sama doporučila namísto GTX 1060 alespoň RTX 2060, o cca 40 % výkonnější kartu.
 
Rockstar byli od své původní reakce dosud potichu, ale jistě sledovali zpětnou vazbu a nyní už tu máme vyjádření, které se týká především problémů z občasným zasekáváním hry a poklesy snímkovací frekvence. Právě na to se prý programátoři zaměřili v průběhu uplynulého týdne, stejně jako na některé bugy a problémy s Rockstar Games Launcher.
 
Co se týče zasekáváním, jde prý především o téma pro majitele karet GeForce, které má být spojeno s ovladači NVIDIE. Problémy ale mají mít i uživatelé s Radeony. Nicméně Rockstar připravil novou aktualizaci, která by měla plynulost vylepšit. Tato aktualizace by měla být později doplněna o nové ovladače pro GeForce, které jsou aktuálně už testovány a dorazit by měly za několik dní. O AMD vývojáři nemluví. 
 
Vývojáři si také připravují jako omluvu jistý balíček pro Red Dead Online, který dostanou všichni, kteří si hru koupí a zahrají do konce tohoto roku. Půjde o virtuální zásoby v podobě proviantu a munice plus jisté Prieto Poncho, limitovaná edice oblečení v ceně šesti zlatých cihliček (samozřejmě také virtuálních). 
 
Zdroj: KitGuru 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000 Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000
Samsung sice zrušil vývoj svých vlastních procesorových jader pro procesory Exynos, ale  procesory této řady chce vyvíjet i nadále. Tentokrát ale mají být údajně plně založeny na jádrech ARM Cortex. Nový Exynos 1000 má využívat Cortex-A78.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech
Nechvalně známá stránka The Pirate Bay se pouští do nových pirátských vod. Zavádí totiž streamovací službu BayStream, která bude umožňovat rovnou streamovat videa sdílená na torrentových sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300 Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300
Toshiba nadále vyrábí pevné disky a nyní rozšiřuje nabídku 3,5" modelů P300 o vyšší kapacity 4 TB a 6 TB. Ty budou mít nově dvoustupňový pohon a zdvojnásobila se také kapacita vyrovnávacího bufferu.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem
NICER jako Neutron star Interior Composition Explorer má studium neutronových hvězd přímo v názvu a právě toto zařízení americké NASA nám poskytlo první mapu či detailní pohled na jeden z takových objektů. 
13.12.2019, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk
Drone Racing League (DRL) dosud pořádala závody v ovládání dronů pro lidské závodníky. Letos se ale mezi účastníky mohla dostat poprvé také umělá inteligence. Prozatím se jí nepodařilo vyhrát.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář