1.9.2018, Milan Šurkala, aktualita

Společnost Netgear představila nový herní router Nighthawk Pro XR700, který má 10Gbit port a podporuje také bezdrátové připojení Wi-Fi 802.11ad. Díky velkému počtu portů se hodí i na větší LAN party.

reklama
lan porty | od: Tech-boy.lukas  3.9.20189:28
už jsem moc krát slyšel že router nemá 1Gb porty,tak by mi mohl někdo vysvětlit na co,uvadějí na komunikaci s NAS,já to dělám tak že si třeba film dám z pc na flash a pak se na něj v tv dívám,zápis na tuto flash je 295MB­/s,který nas toto umí? Já mam router který má 100Mb­/s lan porty a stačí
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(2)
divné vety | od: zolo_sk  2.9.201810:31
"zde k jednomu WAN portu najdete rovnou 6 dalších Gbit LAN portů s možností agregace dvou do jednoho pro připojení ještě většího množství zařízení­" vyznieva dosť divne. Síce zagregujem 6 portov do troch pripojení, ale pripojím ešte väčšie množstvo zariadení.
"a router lze použít také k automatickým zálohám na cloud­" Tak snáď každý router je možné použiť na zálohovanie na cloud.
"Zajímavostí jsou také automatické bezpečnostní updaty­" Tak toto by mala byť samozrejmosť a nie zaujímavosť ­(áno, existujú aj takí výrobcovia, čo dlhodobo podporujú svoje modely­).
No a ten jeden 10 Gbit port je dosť obmedzujúci, mali dať dva.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(6)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
reklama
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.