www.svethardware.cz
>
>
>
>

Rozjeď to a vyhraj! Konečné výsledky

Rozjeď to a vyhraj! Konečné výsledky
, , soutěž
Finálové kolo naší soutěže v závodní hře TrackMania skončilo v sobotu 31.7.2010 ve 20:00 hod. Deset nejlepších z kvalifikace se v něm utkalo o celkové pořadí a věcné ceny. Jak celá soutěž dopadla a kdo byl nejrychlejší?
K oblíbeným
reklama
V průběhu finálového kola si své výsledky vylepšilo 5 z 10 finalistů, což dvěma z nich zajistilo celkové první a druhé pořadí. Na bronzový stupeň pak stačil třetímu jeho čas z kvalifikace.


1. místo:

hakkijr

- čas

0:51.90 s(z kvalifikace postoupil s časem 0:52.42 s)

Cena: počítačová skříň CM Storm Sniper - AMD Dragon Edition

2. místo:

Krepiis

- čas

0:51.94 s


(z kvalifikace postoupil s časem 0:52.08 s)

Cena: kombinace herní myši Sentinel Advance a podložky HS-M Weapon of Choice M4

3. místo:

Blazon

- čas

0:52.06 s(s tímto časem postupoval již z kvalifikace)

Cena: kombinace herní myši Sentinel Advance a podložky HS-M Weapon of Choice M4

Výherci budou dnes kontaktováni e-mailem ohledně předání cen.


Nejlepší časy ostatních finalistů:JoDo
0:52.13 s
nicolasblack
0:52.33 s
waki30333
0:52.40 s
Toni Blaha
0:52.48 s
elpsycho
0:52.68 s
machotmn
0:52.82 s
sharkyn
0:52.86 s


Na závěr ještě přinášíme společnou jízdu tří nejrychlejších.


Redakce Světa hardware blahopřeje výhercům a děkuje všem zúčastněným.
Výsledky kvalifikace:


Od začátku července doposud jste se mohli zúčastnit kvalifikačního kola naší soutěže v závodní hře TrackMania, které bylo ukončeno v pátek 23. 7. 2010 ve 20:00 hod. Výsledky jsou sečteny, deset nejrychlejších stanoveno. Kdo tedy postoupil do finále?

Kvalifikačního kola se zúčastnilo a své replaye do soutěže odeslalo celkem 73 závodníků. Z nich bylo vybráno 10 nejrychlejších, kteří postoupili do finále.


10 finalistů (abecední pořadí):


  • Blazon
  • elpsycho
  • hakkijr
  • JoDo
  • Krepiis
  • machotmn
  • nicolasblack
  • sharkyn
  • Toni Blaha
  • waki30333

Poslední postupový čas, který svému majiteli zajistil účast ve finále, byl 0:52.86 s.

Všem finalistům blahopřejeme!


Start finálového kola


Právě začalo finálové kolo, jež bude ukončeno v sobotu 31. 7. 2010 ve 20:00 hod. Finalisté v něm ještě mohou vylepšit svůj čas, odeslat své replaye a utkat se o prvenství a o věcné ceny (viz níže). Pokud žádný další replay neodešlou, bude jim započítán čas z kvalifikačního kola.

Pro všechny ostatní již byla soutěž ukončena a tímto jim děkujeme za účast.

Na závěr nabízíme společnou jízdu všech deseti nejrychlejších:Redakce Světa hardware přeje všem finalistům hodně štěstí!
Původní oznámení soutěže:


V rámci aktuálního tématu měsíce "Kdo si hraje, (ne)zlobí" jsme pro vás připravili soutěž, v které můžete ukázat své dovednosti a porovnat s ostatními své řidičské umění. Žádné losování, tady vyhraje ten nejrychlejší!

Soutěž bude probíhat s populární závodní hrou TrackMania Nations Forever.

Sponzorem je společnost Cooler Master a její značka CM Storm
Cena pro vítěze:


Počítačová skříň CM Storm Sniper - AMD Dragon Edition

Odměny za 2. a 3. místo:


Kombinace herní myši Sentinel Advance a podložky HS-M Weapon of Choice M4


Jak se zúčastnit?


TrackMania Nations Forever je free verze hry určená k volnému použití, stáhnout si ji můžete např. zde (cca 503 MB). Hned po nainstalování hry aplikujte i poslední patch (4,7 MB).

Minimální konfigurace
Doporučená konfigurace
Procesor: 500 MHz
Procesor: 2,0 GHz
Operační pamět: 128 MB
Operační pamět: 512 MB
Video pamět: 16 MB
Video pamět: 64 MB
DirectX 9.0b
DirectX 9.0c
Volné místo na disku: 900 MB
Volné místo na disku: 900 MB

Soutěžit budeme na trati Contest_SHW.Challenge.gbx (stahujte zde). Jde o mírně upravenou Nadeo trať D04-Race, kterou najdete ve hře TM Nations Forever. Staženou trať umístěte do složky Dokumenty/TrackMania/Tracks/Challenges/Downloaded. Poté spusťte hru.

Po spuštění hry si vytvořte svůj účet, zůstaňte offline, vyberte Hra sólo a v nabídce dole zvolte Procházet. Otevře se okno Dostupné tratě, v němž postupně rozklikněte Challenges/Downloaded, a tam již naleznete naši trať. Označte ji (zbarví se zeleně) a vpravo zvolte Hrát. Na této trati zajeďte svůj nejlepší čas a důkaz o tom (celou vaši vítěznou jízdu) nám odešlete.

Pro záznam své jízdy využijte vestavěnou funkci Uložit záznam, kterou hra nabízí ihned po dokončení každé jízdy – viz obrázek:


- pro náhled na kompletní obrazovku menu hry klikněte -

Tím se vytvoří soubor s názvem Contest_SHW_jméno účtu(dosažený čas).Replay.Gbx, který naleznete ve složce Dokumenty/TrackMania/Tracks/Replays.

– bez přejmenování nám jej odešlete pomocí soutěžního formuláře (* po skončení soutěže byl odkaz odstraněn).

Záznamů můžete odeslat více, započítán bude ten s nejrychlejším časem.


Na našem fóru je hře TrackMania věnována celá sekce, v níž naleznete spoustu návodů, tutoriálů nebo vlastních map. Skupina TrackMania piloti také provozuje vlastní server, kde si s nimi můžete změřit síly v online závodech.Průběh soutěže


Pro účast v soutěži musíte pokořit alespoň čas nutný k získání Zlaté medaile (1:02.00 s). Další a zároveň poslední metou, kterou vám hra v honbě za rychlostí nabídne, je takzvaná NADEO medaile. Případné další zrychlení už je pouze na vás – vyhraje pouze ten nejrychlejší.


Medailové časy TMNF pro trať Contest_SHW

Soutěž proběhne ve dvou kolech:


1. kolo - kvalifikace

Od 1. 7. do 23. 7. 2010 do 20:00 hod. Pak bude vybráno 10 nejlepších výsledků, jejichž majitelé postoupí do finále. Výsledky kvalifikace budou spolu s 10. (posledním postupovým) časem zveřejněny 26. 7. 2010.


2. kolo - finále

Odstartuje hned po zveřejnění výsledků kvalifikace a ukončeno bude 31. 7. 2010 ve 20:00 hod. Během finále může 10 nejlepších z kvalifikace vylepšit své výsledky a zaslat je do soutěže. Pokud tak neučiní, bude jim započítám jejich čas z kvalifikace. Pro všechny ostatní již bude soutěž uzavřena.


Po dobu trvání soutěže (v průběhu obou kol) budou výsledky soutěžících skryté, nikdo tedy nemá nic jistého. Proto trénujte a vylepšujte svůj čas až na maximum.

V případě dvou a více shodných výsledků (na setinu sekundy) rozhodne o pořadí dřívější datum a čas odeslání.

Hrajte fair-play, nepodvádějte. V případě zjištění jakýchkoliv nesrovnalostí bude na soutěžícím, aby je vyvrátil. V opačném případě bude ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži musí mít účastník ve svém profilu vyplněné pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a kompletní adresu: ulice a číslo popisné, PSČ, obec).Vyhodnocení a výhry


V pondělí 2. 8. 2010 bude v magazínu SHW publikováno vyhodnocení soutěže s oznámením výherců (majitelů 3 nejlepších časů), které zároveň zkontaktujeme ohledně předání výher odesláním e-mailu na adresu uvedenou v jejich profilech.

Výhry budou výhercům bezplatně odeslány pomocí přepravní služby DPD na adresu v rámci ČR uvedenou v jejich profilech v době vyhodnocení soutěže.

Záruka nebude na výhry poskytována. V případě závady nechť nás výherce informuje a my oslovíme sponzora, který výhru věnoval, zda by ji nevyměnil za jinou nebo neopravil.


Redakce Světa hardware přeje všem závodníkům hodně štěstí!
reklama
Nejnovější články
Záhadná kometa konečně ukázala své koma Záhadná kometa konečně ukázala své koma
Nedávno zaujal astronomy záhadný objekt blížící se směrem do středu Sluneční soustavy, i když s úctyhodným odstupem, který byl později vyhodnocen jako velká kometa, a to možná taková, která tu ještě nikdy nebyla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu
Společnost Arm ukázala procesor PlasticArm, který byl vyvinut v úzké spolupráci s PragmatIC, jež byla navázána už někdy před osmi lety. Máme tu tak fyzicky flexibilní 32bitové CPU Arm, které se může hodit pro celou řadu věcí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU
Společnost SiFive dala minulý rok vývojářům k dispozici desky HiFive Unmatchd RISC-V s procesorem či SoC U7. Právě na jedné z nich byl nyní zprovozněn Radeon RX 6700 XT pod systémem Linux. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky
Seagate právě pracuje na nových pevných discích s vysokou kapacitou 20 TB, které budou určeny pro běžné spotřebitele a ne servery, NAS a podobně. Kdy přijdou a jaké technologie nám vůbec nabídnou?
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Finanční výsledky Intelu: růst PC divize vyrovnal pokles mezi servery Finanční výsledky Intelu: růst PC divize vyrovnal pokles mezi servery
Intel přinesl přehled o svých finančních výsledcích za druhý letošní kvartál, v němž dokázal utržit téměř stejnou sumu jako před rokem, ovšem pod touto pokličkou se dějí mnohem větší změny, než by se mohlo zdát. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře