reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rozjeď to a vyhraj! Konečné výsledky

2.8.2010, Michal Huspeka, soutěž
Rozjeď to a vyhraj! Konečné výsledky
Finálové kolo naší soutěže v závodní hře TrackMania skončilo v sobotu 31.7.2010 ve 20:00 hod. Deset nejlepších z kvalifikace se v něm utkalo o celkové pořadí a věcné ceny. Jak celá soutěž dopadla a kdo byl nejrychlejší?
V průběhu finálového kola si své výsledky vylepšilo 5 z 10 finalistů, což dvěma z nich zajistilo celkové první a druhé pořadí. Na bronzový stupeň pak stačil třetímu jeho čas z kvalifikace.


1. místo: hakkijr - čas 0:51.90 s

 
(z kvalifikace postoupil s časem 0:52.42 s)

Cena: počítačová skříň CM Storm Sniper - AMD Dragon Edition

2. místo: Krepiis - čas 0:51.94 s

 
(z kvalifikace postoupil s časem 0:52.08 s)

Cena: kombinace herní myši Sentinel Advance a podložky HS-M Weapon of Choice M4

3. místo: Blazon - čas 0:52.06 s

 
(s tímto časem postupoval již z kvalifikace)

Cena: kombinace herní myši Sentinel Advance a podložky HS-M Weapon of Choice M4

Výherci budou dnes kontaktováni e-mailem ohledně předání cen.


Nejlepší časy ostatních finalistů:JoDo
0:52.13 s
nicolasblack
0:52.33 s
waki30333
0:52.40 s
Toni Blaha
0:52.48 s
elpsycho
0:52.68 s
machotmn
0:52.82 s
sharkyn
0:52.86 s


Na závěr ještě přinášíme společnou jízdu tří nejrychlejších.


Redakce Světa hardware blahopřeje výhercům a děkuje všem zúčastněným.Výsledky kvalifikace:


Od začátku července doposud jste se mohli zúčastnit kvalifikačního kola naší soutěže v závodní hře TrackMania, které bylo ukončeno v pátek 23. 7. 2010 ve 20:00 hod. Výsledky jsou sečteny, deset nejrychlejších stanoveno. Kdo tedy postoupil do finále?

Kvalifikačního kola se zúčastnilo a své replaye do soutěže odeslalo celkem 73 závodníků. Z nich bylo vybráno 10 nejrychlejších, kteří postoupili do finále.


10 finalistů (abecední pořadí):

  • Blazon
  • elpsycho
  • hakkijr
  • JoDo
  • Krepiis
  • machotmn
  • nicolasblack
  • sharkyn
  • Toni Blaha
  • waki30333

Poslední postupový čas, který svému majiteli zajistil účast ve finále, byl 0:52.86 s.

Všem finalistům blahopřejeme!


Start finálového kola


Právě začalo finálové kolo, jež bude ukončeno v sobotu 31. 7. 2010 ve 20:00 hod. Finalisté v něm ještě mohou vylepšit svůj čas, odeslat své replaye a utkat se o prvenství a o věcné ceny (viz níže). Pokud žádný další replay neodešlou, bude jim započítán čas z kvalifikačního kola.

Pro všechny ostatní již byla soutěž ukončena a tímto jim děkujeme za účast.

Na závěr nabízíme společnou jízdu všech deseti nejrychlejších:Redakce Světa hardware přeje všem finalistům hodně štěstí!Původní oznámení soutěže:


V rámci aktuálního tématu měsíce "Kdo si hraje, (ne)zlobí" jsme pro vás připravili soutěž, v které můžete ukázat své dovednosti a porovnat s ostatními své řidičské umění. Žádné losování, tady vyhraje ten nejrychlejší!

Soutěž bude probíhat s populární závodní hrou TrackMania Nations Forever.

Sponzorem je společnost Cooler Master a její značka CM Storm
Cena pro vítěze:


Počítačová skříň CM Storm Sniper - AMD Dragon Edition

Odměny za 2. a 3. místo:


Kombinace herní myši Sentinel Advance a podložky HS-M Weapon of Choice M4


Jak se zúčastnit?


TrackMania Nations Forever je free verze hry určená k volnému použití, stáhnout si ji můžete např. zde (cca 503 MB). Hned po nainstalování hry aplikujte i poslední patch (4,7 MB).
 

Minimální konfigurace
Doporučená konfigurace
Procesor: 500 MHz
Procesor: 2,0 GHz
Operační pamět: 128 MB
Operační pamět: 512 MB
Video pamět: 16 MB
Video pamět: 64 MB
DirectX 9.0b
DirectX 9.0c
Volné místo na disku: 900 MB
Volné místo na disku: 900 MB
 

Soutěžit budeme na trati Contest_SHW.Challenge.gbx (stahujte zde). Jde o mírně upravenou Nadeo trať D04-Race, kterou najdete ve hře TM Nations Forever. Staženou trať umístěte do složky Dokumenty/TrackMania/Tracks/Challenges/Downloaded. Poté spusťte hru.

Po spuštění hry si vytvořte svůj účet, zůstaňte offline, vyberte Hra sólo a v nabídce dole zvolte Procházet. Otevře se okno Dostupné tratě, v němž postupně rozklikněte Challenges/Downloaded, a tam již naleznete naši trať. Označte ji (zbarví se zeleně) a vpravo zvolte Hrát. Na této trati zajeďte svůj nejlepší čas a důkaz o tom (celou vaši vítěznou jízdu) nám odešlete.

Pro záznam své jízdy využijte vestavěnou funkci Uložit záznam, kterou hra nabízí ihned po dokončení každé jízdy – viz obrázek:


- pro náhled na kompletní obrazovku menu hry klikněte -

Tím se vytvoří soubor s názvem Contest_SHW_jméno účtu(dosažený čas).Replay.Gbx, který naleznete ve složce Dokumenty/TrackMania/Tracks/Replays.

– bez přejmenování nám jej odešlete pomocí soutěžního formuláře (* po skončení soutěže byl odkaz odstraněn).

Záznamů můžete odeslat více, započítán bude ten s nejrychlejším časem.


Na našem fóru je hře TrackMania věnována celá sekce, v níž naleznete spoustu návodů, tutoriálů nebo vlastních map. Skupina TrackMania piloti také provozuje vlastní server, kde si s nimi můžete změřit síly v online závodech.Průběh soutěže


Pro účast v soutěži musíte pokořit alespoň čas nutný k získání Zlaté medaile (1:02.00 s). Další a zároveň poslední metou, kterou vám hra v honbě za rychlostí nabídne, je takzvaná NADEO medaile. Případné další zrychlení už je pouze na vás – vyhraje pouze ten nejrychlejší.


Medailové časy TMNF pro trať Contest_SHW

Soutěž proběhne ve dvou kolech:


1. kolo - kvalifikace

Od 1. 7. do 23. 7. 2010 do 20:00 hod. Pak bude vybráno 10 nejlepších výsledků, jejichž majitelé postoupí do finále. Výsledky kvalifikace budou spolu s 10. (posledním postupovým) časem zveřejněny 26. 7. 2010.


2. kolo - finále

Odstartuje hned po zveřejnění výsledků kvalifikace a ukončeno bude 31. 7. 2010 ve 20:00 hod. Během finále může 10 nejlepších z kvalifikace vylepšit své výsledky a zaslat je do soutěže. Pokud tak neučiní, bude jim započítám jejich čas z kvalifikace. Pro všechny ostatní již bude soutěž uzavřena.


Po dobu trvání soutěže (v průběhu obou kol) budou výsledky soutěžících skryté, nikdo tedy nemá nic jistého. Proto trénujte a vylepšujte svůj čas až na maximum.

V případě dvou a více shodných výsledků (na setinu sekundy) rozhodne o pořadí dřívější datum a čas odeslání.

Hrajte fair-play, nepodvádějte. V případě zjištění jakýchkoliv nesrovnalostí bude na soutěžícím, aby je vyvrátil. V opačném případě bude ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži musí mít účastník ve svém profilu vyplněné pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a kompletní adresu: ulice a číslo popisné, PSČ, obec).Vyhodnocení a výhry


V pondělí 2. 8. 2010 bude v magazínu SHW publikováno vyhodnocení soutěže s oznámením výherců (majitelů 3 nejlepších časů), které zároveň zkontaktujeme ohledně předání výher odesláním e-mailu na adresu uvedenou v jejich profilech.

Výhry budou výhercům bezplatně odeslány pomocí přepravní služby DPD na adresu v rámci ČR uvedenou v jejich profilech v době vyhodnocení soutěže.

Záruka nebude na výhry poskytována. V případě závady nechť nás výherce informuje a my oslovíme sponzora, který výhru věnoval, zda by ji nevyměnil za jinou nebo neopravil.


Redakce Světa hardware přeje všem závodníkům hodně štěstí!
reklama