www.svethardware.cz
>
>
>
>

Rychlá USB klíčenka Adata UE700 Pro umí až 360 MB/s

Rychlá USB klíčenka Adata UE700 Pro umí až 360 MB/s
, , aktualita
I když se dnes data ukládají především do cloudu, stále je zde i trh pro tradiční USB flash klíčenky. Společnost Adata představila model UE700 Pro s USB 3.1 rozhraním a rychlostí až 360 MB/s.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adata nezapomíná ani na inovace v oblasti USB flash klíčenek. Představila nový model UE700 Pro, který se může chlubit vysokými přenosovými rychlostmi, což mu umožňuje i použité rychlé rozhraní USB 3.1. Nejvyšších rychlostí má dosahovat 256GB model, konkrétně má jít o 360 MB/s u čtení a 180 MB/s u zápisu. Dle společnosti je tak možné zkopírovat 4GB soubor za pouhých 22 sekund. K dispozici budou i menší kapacity 32 GB, 64 GB a 128 GB. U nich však společnost neuvádí rychlost zápisu.
 
Adata UE700 Pro
 
Díky těmto rychlostem je vhodná např. k instalaci různých linuxových distribucí. USB-A port je výsuvný pomocí postranní pojistky, takže není potřeba se trápit s žádnou krytkou. Rozměry klíčenky jsou 63x23x7 mm a váží jen 11 gramů. Na klíčenku je poskytována doživotní záruka, dostupnost ani cenu ale zatím neznáme.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple uvádí kreditní kartu Apple Card Apple uvádí kreditní kartu Apple Card
Apple se snaží výrazně rozšířit portfolio svých služeb. Jednou z novinek, které byly uvedeny na dnešní keynote, jsou i kreditní karty Apple Card. Ty nabídnou nevídané podmínky a až 3% zpětnou odměnu za nákup.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat? Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě helikoptéry. Ta bude první zařízení vyslané na cizí planetu, které (snad) bude schopné opětovného letu a přistání. Jak byla vyřešena navigace?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570 ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570
X570 by měl být na rozdíl od předchozích verzí dané řady čipsetů vyvinut samotným AMD a my o něm víme jako zatím o jediném, který přijde po boku desktopových procesorů Ryzen 3000. Nyní už své desky zmiňují dva známí výrobci. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal
Loni v prosinci jsme se dozvěděli, že Microsoft rezignuje na vývoj svého enginu EdgeHTML a raději přejde pod Chromium, což už udělali třeba i vývojáři Opery. Nyní už bylo pomalu na čase, aby se objevila první verze a taky že ano.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře