www.svethardware.cz
>
>
>
>

Rychlá USB klíčenka Adata UE700 Pro umí až 360 MB/s

Rychlá USB klíčenka Adata UE700 Pro umí až 360 MB/s
, , aktualita
I když se dnes data ukládají především do cloudu, stále je zde i trh pro tradiční USB flash klíčenky. Společnost Adata představila model UE700 Pro s USB 3.1 rozhraním a rychlostí až 360 MB/s.
reklama
Společnost Adata nezapomíná ani na inovace v oblasti USB flash klíčenek. Představila nový model UE700 Pro, který se může chlubit vysokými přenosovými rychlostmi, což mu umožňuje i použité rychlé rozhraní USB 3.1. Nejvyšších rychlostí má dosahovat 256GB model, konkrétně má jít o 360 MB/s u čtení a 180 MB/s u zápisu. Dle společnosti je tak možné zkopírovat 4GB soubor za pouhých 22 sekund. K dispozici budou i menší kapacity 32 GB, 64 GB a 128 GB. U nich však společnost neuvádí rychlost zápisu.
 
Adata UE700 Pro
 
Díky těmto rychlostem je vhodná např. k instalaci různých linuxových distribucí. USB-A port je výsuvný pomocí postranní pojistky, takže není potřeba se trápit s žádnou krytkou. Rozměry klíčenky jsou 63x23x7 mm a váží jen 11 gramů. Na klíčenku je poskytována doživotní záruka, dostupnost ani cenu ale zatím neznáme.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
3D tisk: jak funguje a kde začít? 3D tisk: jak funguje a kde začít?
Tisk 3D modelů byl ještě nedávno okrajovou technologií pro nadšence. V posledních letech se však dostává do všech odvětví. Tisknou se díly do letadel, aut nebo dočasné zubní náhrady. Jaké jsou technologie 3D tisku?
Dnes, článek, redakce SHW
Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu
Věk páry může být možná oficiálně za námi, ale sonda WINE ukazuje, že se i tak může dostat do kosmického věku a navíc do kosmu samotného. Jedná se navíc o prototyp zařízení, které by si mohlo samo doplňovat palivo. Tedy spíše vařivo.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash
Adobe Flash skomírá, ale stále je mezi námi a prohlížeče postupně upouštějí od jeho podpory, ve výchozím nastavení jej blokují a podobně. To se brzy stane i u Firefoxu, který jej plánuje běžně nezobrazovat od verze Firefox 69.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem 3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem
Hned na úvod je třeba upřesnit, že máme na mysli klasický 3D tisk, oproti němuž by nová metoda měla být stokrát rychlejší. To znamená postupné nanášení roztaveného plastu pomocí trysek. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
In Win ukázal svou "supervěž" 928 In Win ukázal svou "supervěž" 928
Na CES 2019 byla k vidění také počítačová skříň 928 Super Tower od společnosti In Win, na niž se nyní v krátkosti podíváme. Název naznačuje, že by mělo jít o masivní skříň pro náročné uživatele. 
Včera, aktualita, Jan Vítek