www.svethardware.cz
>
>
>

S.T.A.L.K.E.R. se vrací, bude další díl

S.T.A.L.K.E.R. se vrací, bude další díl
, , aktualita
S.T.A.L.K.E.R. byl ve své době velice populární hra, která se stala nedílnou součástí benchmarků i debat o ladění výkonu. Nyní se můžeme těšit na pokračování nazvané zatím prostě S.T.A.L.K.E.R. 2
K oblíbeným
reklama
S.T.A.L.K.E.R. (Scavengers, Trespassers, Adventurers, Loners, Killers, Explorers and Robbers) měl původně tři díly, které přišly na trh krátce po sobě v letech 2007, 2008 a 2009. Byly to Shadow of Chernobyl, Clear Sky a Call of Pripyat, které ale v podstatě můžeme brát jako jeden velký celek, na nějž bude navazovat S.T.A.L.K.E.R. 2. 
 
 
Nutno poznamenat, že S.T.A.L.K.E.R. 2 už byl ohlášen, a to už v roce 2010 a slíben na rok 2012, k čemuž pochopitelně nikdy nedošlo. Studio GSC Game World vývoj této hry přerušilo a poté zrušilo a nyní se z oficiálních zdrojů dozvídáme, že vývoj přesto pokračoval dál, neboť hra byla slíbena na příští rok. Na to alespoň ukazuje text "S.T.A.L.K.E.R.2 2.0.2.1", který je vcelku jasný. 
 
Můžeme doufat, že hra už je opravdu v tak pokročilém stádiu vývoje, že vypuštění v příštím roce je reálné. Ostatně informace o vývoji prosákly i v roce 2018 a mluvily o využití Unreal Engine 4 (původně vývojáři hodlali využít vlastní engine). To se nyní potvrdilo, protože logo Unreal Enginu najdeme v přiloženém snímku a pak tu máme i vyjádření vývojářů. 
 
 
V něm slibují, že další "kapitola ságy S.T.A.L.K.E.R." bude dosud jejich neambicióznější hra, která dostojí své legendě. Zatím nám dávají k dispozici jen jeden snímek, který ukazuje zátiší s rozpadajícími se vraky aut v lese a anomálii. Ještě v tomto roce se ale dozvíme více o tom, co bude S.T.A.L.K.E.R. 2 představovat. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon příští měsíc vydá 2 hry, chystá i konkurenci pro Google Stadia Amazon příští měsíc vydá 2 hry, chystá i konkurenci pro Google Stadia
Amazon se chce vrhnout do světa streamovaných her a připravuje novou službu, která nese interní název Project Tempo. V květnu by měla společnost konečně vydat dvojici her od svých vlastních studií: Crucible a New World.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
SK Hynix začne letos s masovou produkcí DDR5, do budoucna chystá DDR5-8400 SK Hynix začne letos s masovou produkcí DDR5, do budoucna chystá DDR5-8400
Společnost SK Hynix pohovořila více o svých modulech DDR5. Ty by chtěla masově vyrábět už letos a počítá se s opravdu velmi vysokými rychlostmi. V plánu jsou do budoucna čipy podporující až DDR5-8400.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek