www.svethardware.cz
>
>
>

S.T.A.L.K.E.R. se vrací, bude další díl

S.T.A.L.K.E.R. se vrací, bude další díl
, , aktualita
S.T.A.L.K.E.R. byl ve své době velice populární hra, která se stala nedílnou součástí benchmarků i debat o ladění výkonu. Nyní se můžeme těšit na pokračování nazvané zatím prostě S.T.A.L.K.E.R. 2
K oblíbeným
reklama
S.T.A.L.K.E.R. (Scavengers, Trespassers, Adventurers, Loners, Killers, Explorers and Robbers) měl původně tři díly, které přišly na trh krátce po sobě v letech 2007, 2008 a 2009. Byly to Shadow of Chernobyl, Clear Sky a Call of Pripyat, které ale v podstatě můžeme brát jako jeden velký celek, na nějž bude navazovat S.T.A.L.K.E.R. 2. 
 
 
Nutno poznamenat, že S.T.A.L.K.E.R. 2 už byl ohlášen, a to už v roce 2010 a slíben na rok 2012, k čemuž pochopitelně nikdy nedošlo. Studio GSC Game World vývoj této hry přerušilo a poté zrušilo a nyní se z oficiálních zdrojů dozvídáme, že vývoj přesto pokračoval dál, neboť hra byla slíbena na příští rok. Na to alespoň ukazuje text "S.T.A.L.K.E.R.2 2.0.2.1", který je vcelku jasný. 
 
Můžeme doufat, že hra už je opravdu v tak pokročilém stádiu vývoje, že vypuštění v příštím roce je reálné. Ostatně informace o vývoji prosákly i v roce 2018 a mluvily o využití Unreal Engine 4 (původně vývojáři hodlali využít vlastní engine). To se nyní potvrdilo, protože logo Unreal Enginu najdeme v přiloženém snímku a pak tu máme i vyjádření vývojářů. 
 
 
V něm slibují, že další "kapitola ságy S.T.A.L.K.E.R." bude dosud jejich neambicióznější hra, která dostojí své legendě. Zatím nám dávají k dispozici jen jeden snímek, který ukazuje zátiší s rozpadajícími se vraky aut v lese a anomálii. Ještě v tomto roce se ale dozvíme více o tom, co bude S.T.A.L.K.E.R. 2 představovat. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
ASRock ROMED4ID-2T: EPYC nyní už i na trošku přerostlé Mini ITX ASRock ROMED4ID-2T: EPYC nyní už i na trošku přerostlé Mini ITX
Pokud má někdo zájem, může si díky společnosti ASRock postavit sestavu založenou na procesoru AMD EPYC i na desce formátu Mini ITX. Je to pravda trošinku přerostlá Mini ITX, ale ne o moc. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 7 5800U na Zen 3 ukazuje vysoký nárůst IPC v Single-Core AMD Ryzen 7 5800U na Zen 3 ukazuje vysoký nárůst IPC v Single-Core
AMD nám udělalo poněkud nepořádek ve značení procesorů, a tak tu máme mobilní Ryzen 7 5700U na architektuře Zen 2 a 5800U, který už bude mít Zen 3. A jak ukazují první testy, jednovláknový výkon šel opravdu hodně nahoru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
3DMark dostal nové UI a také umí odhadovat herní výkon sestavy 3DMark dostal nové UI a také umí odhadovat herní výkon sestavy
UL Benchmarks představují novou verzi 3DMarku coby hlavní aplikace, pomocí které spouštíme všechny možné testy patřící do celé nabídky. Ta má přepracované uživatelské rozhraní a pak je tu ještě jedna novinka. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
ASRock ohlašuje tenounká PC Mars s mobilními AMD Renoir ASRock ohlašuje tenounká PC Mars s mobilními AMD Renoir
Společnost ASRock si tentokrát nepřipravila nové komponenty, ale hotová PC řady Mars 4000U, jejíž označení už napovídá, čím budou tyto počítače vybaveny. Jde o řadu AMD Ryzen 4000U, čili mobilní Renoir. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel je opět jednička, prudký růst na trhu s čipy však ukazují jiní Intel je opět jednička, prudký růst na trhu s čipy však ukazují jiní
Firma IC Insights opět zveřejnila svůj přehled o světovém trhu mezi výrobci polovodičů, kam patří všichni, ať už mají či nemají své výrobní kapacity. Intel je opět na svém zdánlivě neotřesitelném prvním místě, ale na rozdíl od jiných moc nerostl.
Včera, aktualita, Jan Vítek