reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Samsung GALAXY Camera: smartphone a fotoaparát v jednom

, , aktualita
Samsung GALAXY Camera: smartphone a fotoaparát v jednom
Společnost Samsung si připravila velmi zajímavý produkt v podobě hybridu mezi kompaktním fotoaparátem a chytrým telefonem, který pracuje s OS Android 4.1 Jelly Bean. Zařízení disponuje také připojením Wi-Fi, 3G i 4G LTE, takže jako telefon...
Samsung GALAXY Camera: smartphone a fotoaparát v jednom
Společnost Samsung si připravila velmi zajímavý produkt v podobě hybridu mezi kompaktním fotoaparátem a chytrým telefonem, který pracuje s OS Android 4.1 Jelly Bean. Zařízení disponuje také připojením Wi-Fi, 3G i 4G LTE, takže jako telefon by mělo být skutečně plnohodnotné.

GALAXY Camera nemá zanedbat ani svou fotografickou část. Ta nabídne 16MPix a 1/2,3" BSI CMOS (BSI jako Back Side Illumination) a dokonce 21x optický zoom na 23mm širokoúhlém objektivu. O samotné focení se mohou postarat různé režimy shrnuté pod Smart Pro a výsledek si budeme moci prohlédnout na displeji HD Super Clear s úhlopříčkou 4,77".

Pak tu jsou také funkce pro úpravu fotografií (Photo Wizard) či videa (Movie Wizard), možnost ovládání hlasem, Smart Content Manager pro uspořádání obsahu či Auto Cloud Backup pro automatické uložení fotografií do cloudového úložiště prostřednictvím platformy AllShare.

Zařízení dokáže přímo komunikovat s dalšími z rodiny GALAXY, tedy například s GALAXY SIII a GALAXY Note II, samo obsahuje dvoujádrový procesor a k dispozici bude u nás od podzimu v jedné z třech variant: 3G a Wi-Fi, 4G LTE a Wi-Fi a pouze s Wi-Fi. Ceny ještě nebyly stanoveny.

Zdroj: TZ Samsung
reklama
reklama
reklama