Samsung Galaxy Note přijde do Evropy tento měsíc

Samsung Galaxy Note přijde do Evropy tento měsíc
, , aktualita
Společnost Samsung oznámila, že její chytrý telefon Galaxy Note přijde na trh již tento měsíc, i když původně se uvažovalo spíše o termínu v roce 2012. Nejdříve má přijít na ty největší trhy, takže se jako první dočkají zákazníci ve Velké...
reklama
Společnost Samsung oznámila, že její chytrý telefon Galaxy Note přijde na trh již tento měsíc, i když původně se uvažovalo spíše o termínu v roce 2012. Nejdříve má přijít na ty největší trhy, takže se jako první dočkají zákazníci ve Velké Británii, v Německu a Francii.

Smartphone Galaxy Note má 5,3" obrazovku Super AMOLED s rozlišením 1280 x 800, vybaven bude OS Android 2.3 Gingerbred nastaveným o TouchWiz UI a jeho hmotnost bude 178 gramů. O výkon se postará 1,4GHz procesor se dvěma jádry a grafickým Mali-400, kterému bude sekundovat 1 GB RAM, zadní 8Mpix kamera (natáčení videa ve 1080p), přední 2Mpix kamera a baterie se slušnou kapacitou 2500 mAh.
Cena se bude pohybovat kolem 800 euro a Samsung také počítá s tím, že ve své domovině (tedy Jižní Koreji) vypustí do konce roku verzi s podporou sítí LTE.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Izraelci odstartovali na Měsíc, využili Falcon 9 a služby NASA Izraelci odstartovali na Měsíc, využili Falcon 9 a služby NASA
Izraelská společnost SpaceIL v noci na dnešek uskutečnila svůj záměr vyslat na Měsíc přistávací modul a k tomu využila služeb společnosti SpaceX a komunikační podporu pak zajistí americká NASA. Pro izraelský program to tak je velká premiéra. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek