www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Samsung přináší nové DDR3 s pokročilejší výrobní technologií

Samsung přináší nové DDR3 s pokročilejší výrobní technologií
, , aktualita
Společnost SAmsung Electronics plánuje začít v USA nabízet nové paměťi pro běžné spotřebitele, které využívají čipy DDR3 DRAM vyrobené 30nm technologií. Ty poprvé vyrobil již na začátku minulého roku v podobě 256MB čipů. Nová řada produktů...
K oblíbeným
reklama
Společnost SAmsung Electronics plánuje začít v USA nabízet nové paměťi pro běžné spotřebitele, které využívají čipy DDR3 DRAM vyrobené 30nm technologií. Ty poprvé vyrobil již na začátku minulého roku v podobě 256MB čipů. Nová řada produktů Samsung má přitom obsahovat moduly typu UDIMM s velmi nízkým profilem (Very Low Profile - VLP) pro desktopy a také moduly SO-DIMM pro notebooky.Nové moduly nabídnou kapacitu 2 GB i 4 GB a budou k dispozici také ve 4GB a 8GB dvoukanálových kitech. Pracovat budou na 1600 MHz a při této rychlosti nebudou vyžadovat žádný pasivní chladič, respektive heatspreader.

Samsung se bude snažit zákazníky oslovit také cenou, která se bude pohybovat od 30 do 110 USD.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Nové Nintendo Switch údajně nabídne OLED displej a podporu 4K Nové Nintendo Switch údajně nabídne OLED displej a podporu 4K
Dlouho očekávaný nový model Nintendo Switch by měl být představen v letošním roce a na trh se dostat nejpozději před Vánoci. Hlavní, ale nikoliv jedinou novinkou se stane 7palcový OLED panel od Samsungu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft Edge 89 zvyšuje výkon a přináší vertikální karty Microsoft Edge 89 zvyšuje výkon a přináší vertikální karty
Microsoft právě vydal aktualizaci svého prohlížeče Edge, která přináší několik zásadních novinek. Verze 89 zrychluje start o desítky procent a snižuje nároky na výkon. Došlo i na dlouho očekávané vertikální seskupení karet.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Kamery budou v Británii sledovat řidiče házející odpadky z oken Kamery budou v Británii sledovat řidiče házející odpadky z oken
Velká Británie má bohatou historii kamer sledující obyvatele. Doprovodný software slouží k identifikaci lidí a nyní bude využíván ke hledání dalších hříšníků. Cílem budou řidiči, kteří vyhazují odpadky z oken aut.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
GeForce RTX 3080 Ti bude mí také omezený výkon pro těžbu Etherea GeForce RTX 3080 Ti bude mí také omezený výkon pro těžbu Etherea
Jako první s omezením výkonu při těžbě Etherea přišla karta GeForce RTX 3060 a NVIDIA jasně naznačila, že nebude poslední. Nyní už můžeme pomalu mluvit o nástupu RTX 3080 Ti, která má dostat stejné opatření. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Tchaj-wanská firma straší nedostatkem čipů i v příštím roce Tchaj-wanská firma straší nedostatkem čipů i v příštím roce
Bloomberg zpovídal tchaj-wanské firmy zabývající se výrobou počítačových čipů či jejich využitím ve vlastních produktech a dle nich může aktuální nedostatek přetrvat i do hloubi roku 2022. Problémů je celá řada.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře