www.svethardware.cz
>
>
>

Samsung sjednocuje označení svých počítačů pod značku ATIV

Samsung sjednocuje označení svých počítačů pod značku ATIV
, , aktualita
Samsung ohlásil, že počínaje tímto měsícem začíná sjednocovat označení svých počítačů pod jednotnou značku ATIV, která se doposud objevovala pouze na trhu "hybridních inteligentních" počítačů s operačním systémem Windows. Namísto počítačů...
K oblíbeným
reklama
Samsung ohlásil, že počínaje tímto měsícem začíná sjednocovat označení svých počítačů pod jednotnou značku ATIV, která se doposud objevovala pouze na trhu "hybridních inteligentních" počítačů s operačním systémem Windows. Namísto počítačů s označením Series X se tak do nového označení vloudí značka ATIV a vedle ní také krátký název, který přiblíží, o jaké zařízení ve skutečnosti jde.

Vedle toho Samsung zavádí do všech osobních počítačů s Windows technologii SideSync, která je první z plánované řady funkcí, jež budou letos uživatelům nabídnuty. Tato nám nabídne synchronizaci osobního počítače a mobilního telefonu, tak umožní například odpovídat na SMS prostřednictvím klávesnice počítače nebo si na jeho obrazovce prohlížet mapy a fotografie uložené na telefonu.

Co se týče přejmenovaných řad, jsou to následující:


  Kategorie ATIV
  Původní název
  Současný název
  Tab
  ATIV Smart PC Pro
  ATIV Tab 7
  ATIV Smart PC
  ATIV Tab 5
  One
  Series 7 All-In-One PC
  ATIV One 7
  Series 5 All-In-One PC
  ATIV One 5
  Series 3 All-In-One PC
  ATIV One 3
  Book
  Series 9
  ATIV Book 9
  Series 7 Chronos
  ATIV Book 8
  Series 5 Chronos
  ATIV Book 6
  Series 7 Ultra
  ATIV Book 7
  Series 5 Ultra
  ATIV Book 5
  Series 5 510
  ATIV Book 4
  Series 3 370
  Series 3 300
  ATIV Book 2
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář