Sapphire si připravil Radeon HD 6970 s novým chlazením

Sapphire si připravil Radeon HD 6970 s novým chlazením
, , aktualita
Společnost Sapphire Technology již brzy uvolní na trh novou grafickou kartu Radeon HD 6970 Dual Fan, která sice nabídne základní obvyklé takty, ale lepší chladič se dvěma 90mm ventilátory a malými motorky. Právě díky nim mají nové ventilátory...
K oblíbeným
reklama
Společnost Sapphire Technology již brzy uvolní na trh novou grafickou kartu Radeon HD 6970 Dual Fan, která sice nabídne základní obvyklé takty, ale lepší chladič se dvěma 90mm ventilátory a malými motorky. Právě díky nim mají nové ventilátory dle výrobce poskytnou stejný průtok při otáčkách o 10 % nižších než "klasické ventilátory".

Celá karta ním nabídne 1536 Stream procesorů, takt GPU bude 880 MHz a pomocí 256bitové sběrnice bude připojeno celkem 2 GB paměti GDDR5 na 5500 MHz. Pak tu najdeme Dual BIOS a obvyklé konektory - dva DVI, jeden HDMI a dva mini DisplayPort.

Cena ani dostupnost nebyla upřesněna.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h
DJI uvedlo nový dron FPV. Ten nabízí možnost ovládání dronu pomocí brýlí FPV Goggles V2 s velmi nízkými latencemi. Působivá je také maximální rychlost stroje, která může dosahovat až 140 km/h.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn
V oblasti Vnitřního Mongolska už nebude možné legálním způsobem těžit kryptoměny, o čemž nedávno rozhodla vláda tohoto autonomního regionu Čínské lidové republiky. Těžaři se tak budou muset přesunout jinam. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu
Obecně by se dalo očekávat, že nástup nových pokročilejších procesů bude stále pomalejší, ale tak tomu není a dá se říci, že je to do velké míry zásluha již konečně dostupné technologie EUVL. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Programátor rozběhal těžbu Etherea na Apple M1, nemá to však smysl Programátor rozběhal těžbu Etherea na Apple M1, nemá to však smysl
Těžba kryptoměn je dnes lákavá pro mnoho lidí stejně jako obchodování s nimi. Programátor Yifan Gu zkusil, zda by něco takového bylo možné i na novém procesoru Apple M1. A možné to opravdu je.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Asus má v nabídce první desku s AMD B550 a Thunderbolt 4 Asus má v nabídce první desku s AMD B550 a Thunderbolt 4
Společnost Asus se přihlásila se základní deskou ProART B550-Creator, která jako první model s čipovou sadou AMD B550 nabízí rozhraní Thunderbolt 4. Dostupná bude ovšem až od příštího měsíce. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek