reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

šarik.

Registrace: 22.8.2010
Komentářů: 58, score 0.7
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 15.11.2018 s hodnocením +8:
Pokud je to můj majetek, tak do toho nemají co kecat. Je moje věc, co si tam sám opravím, když po nich nic nechci. Navíc mi způsobili škodu na mém majetku, který zcela učinili nepotřebným, i když po opravě byl použitelný.
Je sice dojemná jejich péče o mé blaho, ale na to jim kálím.
Komentář z 26.11.2012 s hodnocením +8:
Cokoliv bez numerického bloku nemá právo na život.
Komentář z 17.10.2012 s hodnocením +8:
To bude nějaký hotentot nebo malé děcko. Napíšu sem, že k práci nepotřebuju grafiku a furt mi nutí jakousi herní grafiku, kterou si mám v budoucnu dokupovat. Z her jsem hrál nejsložitější Rats, Pampuch a Piškvorky a tím končí moje nároky na grafiku. PC nemám na hraní, ale na výdělek jako pracovní nástroj. Zpracovávám informace a data, pakování, šifrování velkých souborů, takže ocením procesorový výkon=rychlost=dřív hotová práce, a o 30W nižší TDP než nabízí AMD mi opravdu stojí za to, neboť mám propočítané, že v horizontu 4­-5 let co mi vydrží PC se mi rozdíl v ceně vrátí.
Samozřejmě jsem vděčný AMD, že mi díky své cenové politice umožnila vůbec si pořídit první PC a často upgradovat kvůli výkonu, ale u APU se naše cesty rozešly. Na co mi bude pro mě nepotřebná výkonná grafika, když procesorová část se mi dusí, má to 2x větší spotřebu a abych pravdu řekl, tak AMD jsem vždy musel provozovat s výkonným chladičem. Takže když u Intelu ještě kromě ušetřené elektriky odečtu náklad na lepší chladič, neboť mu stačí to jeho pořád studené boxované chladítko, tak cenový rozdíl mezi mým Intel a tvým AMD není zase tak katastrofický milý Petře04.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 29.9.2014 s hodnocením -4:
1. možnost­) pochopili, že wokna nikdo nechce ani zadarmo.
2. možnost­) počet legálních uživatelů woken8 je tak malý, že platí 1. možnost.
Komentář z 2.6.2014 s hodnocením -4:
Zbytečná poznámka, že si Linux nepolepšil. Drží si na desktopu svá 2%, protože je prokázáno, že pouze 2% populace má nadprůměrnou inteligenci. A zbytku musí stačit pohled do woken.
Komentář z 23.1.2013 s hodnocením -4:
Když říkám, že desktop má svý za sebou a sokl taky, tak bednaři se zuřivě brání a namlouvají si, že s bednou na věčné časy. Je snad už jasnější argument, že mám pravdu, když Intel končí s deskama, protože deska bude jen nosič přilepeného CPU, ve kterém bude vše integrované, a nějaký ten konektor pro periferie. Toť vše. A když toto udělá Intel, tak ti zoufalci od AMD při jejich zastoupení na trhu neseženou výrobce klasických desek se soklem za přijatelnou cenu.