www.svethardware.cz
>
>
>
>

Seagate uvedl 18TB disky IronWolf Pro pro NASy

Seagate uvedl 18TB disky IronWolf Pro pro NASy
, , aktualita
Novinkou ve výrobním programu společnosti Seagate jsou pevné disky IronWolf Pro s vysokou kapacitou 18 TB pro použití v NASech. Ve 24diskových NASech tak lze dosáhnout obří kapacity až 432 TB.
K oblíbeným
reklama
Pokud potřebujete NAS s opravdu vysokou úložnou kapacitou a provoz 24/7, má pro vás Seagate nové 18TB varianty v řadě IronWolf Pro (ST18000NE000). Ty podporují až 24diskové NASy, což pak může znamenat celkovou kapacitu 432 TB. Určeny jsou pro rozhraní SATA 6Gb/s a slibují maximální přenosovou rychlost 260 MB/s. Využita je záznamová technologie CMR, jejich 9 ploten se otáčí rychlostí 7200 ot./min a najdeme tu 256MB buffer.
 
Seagate IronWolf Pro 18TB
 
Výrobce slibuje průměrnou latenci 4,16 ms. Při velkém počtu disků bude důležitá také spotřeba, která činí 8,0 W, resp. 5,2 W v idle režimu. Seagate pak hovoří o roční poruchovosti (AFR) na úrovni 0,73 %. Novinka využívá plnění heliem a její cena byla stanovena na $608,99. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci
Windows 10 i starší verze systému obsahují významnou chybu zabezpečení, o které poprvé informoval Google. Vzhledem k tomu, že chybu údajně aktivně zneužívají hackeři, se rozhodl dát Microsoftu na vyřešení pouze týden. Oprava nejspíš přijde až 10. listopadu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K
Výrobce DJI příští týden uvede na trh nový kompaktní dron, který v nabídce nahradí aktuální Mavic Mini. Ponese jednodušší název DJI Mini 2 a jeho parametry, design či cenu známe v předstihu již nyní.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém
Microsoft dnes vydal nový widget pro Xbox Game Bar, který zobrazuje procesy využívající CPU, GPU a RAM. Uživatel může snadno ukončit ostatní aplikace bez opouštění hry. Další funkce potom prozradí, zda je počítač připraven na DirectX 12 Ultimate.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Google přichází se službou VPN v balíku Google One Google přichází se službou VPN v balíku Google One
Společnost Google přichází s novou službou pro své zákazníky. V rámci nejvyšší verze svého balíčku Google One zpřístupňuje uživatelům službu VPN pro zařízení s Androidem. Služba ale nebude dostupná všude.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže
Společnost Apple zveřejnila své finanční výsledky. Nebyly sice zrovna špatné, ale bylo zde několik závažných propadů. Vrásky na čele způsobila především Čína, ale moc radosti nebylo ani z prodejů iPhonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře