www.svethardware.cz
>
>
>
>

Seagate uvedl 18TB disky IronWolf Pro pro NASy

Seagate uvedl 18TB disky IronWolf Pro pro NASy
, , aktualita
Novinkou ve výrobním programu společnosti Seagate jsou pevné disky IronWolf Pro s vysokou kapacitou 18 TB pro použití v NASech. Ve 24diskových NASech tak lze dosáhnout obří kapacity až 432 TB.
K oblíbeným
reklama
Pokud potřebujete NAS s opravdu vysokou úložnou kapacitou a provoz 24/7, má pro vás Seagate nové 18TB varianty v řadě IronWolf Pro (ST18000NE000). Ty podporují až 24diskové NASy, což pak může znamenat celkovou kapacitu 432 TB. Určeny jsou pro rozhraní SATA 6Gb/s a slibují maximální přenosovou rychlost 260 MB/s. Využita je záznamová technologie CMR, jejich 9 ploten se otáčí rychlostí 7200 ot./min a najdeme tu 256MB buffer.
 
Seagate IronWolf Pro 18TB
 
Výrobce slibuje průměrnou latenci 4,16 ms. Při velkém počtu disků bude důležitá také spotřeba, která činí 8,0 W, resp. 5,2 W v idle režimu. Seagate pak hovoří o roční poruchovosti (AFR) na úrovni 0,73 %. Novinka využívá plnění heliem a její cena byla stanovena na $608,99. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář