www.svethardware.cz
>
>
>
>

Seagate uvedl 18TB disky IronWolf Pro pro NASy

Seagate uvedl 18TB disky IronWolf Pro pro NASy
, , aktualita
Novinkou ve výrobním programu společnosti Seagate jsou pevné disky IronWolf Pro s vysokou kapacitou 18 TB pro použití v NASech. Ve 24diskových NASech tak lze dosáhnout obří kapacity až 432 TB.
K oblíbeným
reklama
Pokud potřebujete NAS s opravdu vysokou úložnou kapacitou a provoz 24/7, má pro vás Seagate nové 18TB varianty v řadě IronWolf Pro (ST18000NE000). Ty podporují až 24diskové NASy, což pak může znamenat celkovou kapacitu 432 TB. Určeny jsou pro rozhraní SATA 6Gb/s a slibují maximální přenosovou rychlost 260 MB/s. Využita je záznamová technologie CMR, jejich 9 ploten se otáčí rychlostí 7200 ot./min a najdeme tu 256MB buffer.
 
Seagate IronWolf Pro 18TB
 
Výrobce slibuje průměrnou latenci 4,16 ms. Při velkém počtu disků bude důležitá také spotřeba, která činí 8,0 W, resp. 5,2 W v idle režimu. Seagate pak hovoří o roční poruchovosti (AFR) na úrovni 0,73 %. Novinka využívá plnění heliem a její cena byla stanovena na $608,99. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA SOFIA odhalila vodu na slunném povrchu Měsíce NASA SOFIA odhalila vodu na slunném povrchu Měsíce
Teleskop SOFIA americké NASA, který létá nad zemí na palubě upraveného letounu Boeing 747SP, si připsal možná velice důležitý objev. Ve slunném kráteru Clavius na povrchu Měsíce totiž objevil vodu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel Iris Xe Max svým výkonem v OpenCL zatím neoslnila Intel Iris Xe Max svým výkonem v OpenCL zatím neoslnila
Společnost Intel vyslala na trh po velice dlouhé době své první samostatné GPU v podobě Iris Xe Max. Jedná se prostě o čip DG1, který známe už dlouho, a to ve verzi pro mobilní počítače. Jak si stojí vedle konkurence?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Jižní Austrálie běžela na solární energii ze 100 %, i když jen na hodinu Jižní Austrálie běžela na solární energii ze 100 %, i když jen na hodinu
Solární energie zažívá v některých zemích velký boom. Mezi ně patří i stát Jižní Austrálie, kterému se podařilo běžet pokrýt poptávku čistě jen solární energií. Šlo ale jen o krátkodobou záležitost, která se brzy může stát častější.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Koduri z Intelu bude mluvit na prezentaci Samsungu, bude ten vyrábět Xe-HPG? Koduri z Intelu bude mluvit na prezentaci Samsungu, bude ten vyrábět Xe-HPG?
Raja Koduri bude mít prezentaci na akci Samsung's Advanced Foundry Ecosystem Forum pořádané (jak jinak) jihokorejským Samsungem, který je jeden ze dvou adeptů na výrobu čipů Xe-HPG pro Intel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Vývojový Asus Strix s Navi 21 XT dosahuje turbo taktu až přes 2500 MHz Vývojový Asus Strix s Navi 21 XT dosahuje turbo taktu až přes 2500 MHz
Patrick Schur se na Twitteru podělil o informace o vývojových verzích grafik Asus Strix, které nesou čip Navi 21 XT. Vypadá to na velice slušné takty při TGP 289 W, takže co nového se dozvíme? 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře