www.svethardware.cz
>
>
>
>

Seasonic M12D 850W: pohled dovnitř

Seasonic M12D 850W: pohled dovnitř
, , aktualita
Redaktorům serveru Bi-tech se dostal do rukou čerstvý držitel certifikátu 80 Plus Silver. Jak napovídá samotné označení, tento model má odpojitelnou kabeláž (kromě 24pin mainpower konektoru). Zdroj má dvě silné 12V větve po 40 A (kombinace...
K oblíbeným
reklama
Redaktorům serveru Bi-tech se dostal do rukou čerstvý držitel certifikátu 80 Plus Silver. Jak napovídá samotné označení, tento model má odpojitelnou kabeláž (kromě 24pin mainpower konektoru). Zdroj má dvě silné 12V větve po 40 A (kombinace max. 70 A).


Pohled na zpracování (zdroj: Bi–tech)

O přísun chladného vzduchu se stará 12cm ventilátor Sanyo Daneki San Ace 120 s dvojitým ložiskem (přesné označení 9S1212H403). Hliníkové chladiče jsou uzpůsobeny tak, aby docházelo k rychlému odvodu tepla. Napětí je filtrované kvalitními kondenzátory Nippon Chemi–Con (vstup: KMR; PFC: PSC a výstup: KY, KZE).


Pohled do zdroje Sea Sonic M12D 850W (zdroj: Bi–tech)

Podle fotek vypadá, že jde ze strany výrobce na kvalitně provedenou práci, otázkou tedy zůstává, jak dopadne v testech jako je zvlnění a tvrdost napětí napětí. Odhadovaná cena je $ 300 (cca 6500 Kč).


Účinnost zdroje Sea Sonic M12D 850W (zdroj: 80 Plus)


Zdroj: Bi–tech, 80 Plus
reklama
Nejnovější články
Collider natočil Deepfake s falešným Cruisem, Downey Jr. a dalšími Collider natočil Deepfake s falešným Cruisem, Downey Jr. a dalšími
Filmový server Collider natočil zajímavé deepfake video. V něm se setkal falešný Robert Downey, Jr., George Lucas, Tom Cruise, Ewan McGregor a Jeff Goldblum u kulatého stolu k 15minutovému, neméně tak falešnému rozhovoru.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Star Wars Jedi: Fallen Order a testy výkonu grafických karet Star Wars Jedi: Fallen Order a testy výkonu grafických karet
Po dlouhé době se dočkáváme singleplayerového titulu ze světa Hvězdných válek a je jím Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn, jimž prý lidé z Electronic Arts nechali při vývoji víceméně volnou ruku. My se ovšem zaměříme hlavně na výkon. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft připravil podporu x86-64 pro Windows on ARM Microsoft připravil podporu x86-64 pro Windows on ARM
Microsoft dle Neowin připravuje podporu softwaru pro x86-64 na zařízeních označovaných jako Windows on ARM. Jde tak o již známé mobilní počítače, na nichž běží plnohodnotné Windows s příslušnými aplikacemi, ale ne na procesorech x86. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Výzkumníci využili 3D klimatické modely pro odhad obyvatelnosti planet Výzkumníci využili 3D klimatické modely pro odhad obyvatelnosti planet
Povědomí o tom, že v blízkém vesmíru je přítomnost planet ve hvězdných systémech zcela běžný jev, nám přinesl především vesmírný teleskop Kepler americké NASA. V mnoha ohledech se ale musíme spoléhat na odhady.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia
Společnost Google zrovna nenadchla veřejnost úvodní nabídkou 12 her pro streamovací službu Stadia. Většinou to byly málo známé tituly a také se neobjevila vůbec žádná opravdová hlavní novinka, snad až na RDR2. Google ale na kritiku zareagoval. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář