www.svethardware.cz
>
>

Šéf herního studia Yoozoo Games zemřel na otravu, policie vyšetřuje vraždu

Šéf herního studia Yoozoo Games zemřel na otravu, policie vyšetřuje vraždu
, , aktualita
Čínské herní studio Yoozoo Games přišlo o svého šéfa, kterým byl Lin Qi. Po hospitalizování v nemocnici bohužel zemřel a policie nyní vyšetřuje jeho smrt s podezřením na vraždu. Má i podezřelého.
K oblíbeným
reklama
Herní studio Yoozoo Games asi mnoho lidí nezná, ale přeci jen má na kontě i titul, který může být známější, strategickou hru Game of Thrones: Winter Is Coming. Jeho šéf, 39letý Lin Qi, ale už není mezi námi. 16. prosince byl hospitalizován v nemocnici s vážnými problémy a o více než týden později těmto problémům podlehl. Ještě 24. prosince byl jeho stav hodnocen jako stabilizovaný, ale o den později vše nabralo úplně jiný směr a zemřel. Vše nasvědčuje tomu, že byl záměrně otráven.
 
Yoozoo Games logo
 
Společnost Yoozoo byla založena v roce 2009 a nedávno se chtěla vrhnout i do filmové produkce. Konkrétně mělo jít o zfilmování čínského sci-fi Three-Body Problem, které se mělo objevit i na Netflixu. Filmovou divizi The Three-Body Universe vede také 39letý Xu Yao a právě nějaký "Xu" je hlavním podezřelým z vraždy šéfa společnosti. Spekuluje se tedy, že mohlo jít právě o neshody šéfa Yoozoo s vedoucím filmové divize. Lin Qi byl čínským miliardářem s jměním, které se odhadovalo na 6,8 mld. čínských juanů (přes 22 mld. Kč).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně
Reklamy jsou jedním ze způsobů, jak se financuje chod platformy YouTube a jak vydělávají youtubeři. Pokud ale uživatelé nechtějí sledovat reklamní spoty, mají nově možnost levnějšího předplatného Premium Lite.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX
Společnost Minisforum zařazuje do své nabídky čím dál zajímavější modely minipočítačů ve stylu NUC. Nyní tu máme model založený na mobilním APU AMD Ryzen 9 5900HX, čili téměř nejvýkonnějším čipu svého typu
Včera, aktualita, Jan Vítek
Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři
V poslední době bylo vedení společnosti Activision Blizzard kritizováno za to, jak přehlíží a někdy dokonce aktivně kryje či podporuje případy sexuálního obtěžování na pracovišti. Firmu začali už i opouštět sponzoři.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD
Po delší době se podíváme na vývoj prodejů velkého německého obchodu Mindfactory, který tvoří podrobné statistiky. Ukazuje se tu pár zajímavých údajů o tom, jak se změnil DIY trh během prvního pololetí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX
Nejen Blue Origin a Virgin Galactic poletí s civilisty do Vesmíru. Podobný projekt chystá i SpaceX, jeho cílem je ale kroužení na orbitě po několik dní. Výsledkem však bude 5dílný dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space.
Včera, aktualita, Milan Šurkala