www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Sennheiser připravil designová sluchátka Momentum On-Ear

Sennheiser připravil designová sluchátka Momentum On-Ear
, , aktualita
Sennheiser představil nová sluchátka Momentum On-Ear se zajímavým designem, která přicházejí na trh ve třech barevných provedeních - černém, hnědém a červeném. Jednat by se mělo o supraaurální sluchátka, tedy taková, jejichž náušník spočine...
K oblíbeným
reklama
Sennheiser představil nová sluchátka Momentum On-Ear se zajímavým designem, která přicházejí na trh ve třech barevných provedeních - černém, hnědém a červeném. Jednat by se mělo o supraaurální sluchátka, tedy taková, jejichž náušník spočine přímo na ušním boltci a o alternativu k circumaurálním Momentum.

Sennheiser pro výrobu těchto sluchátek použil jednak broušenou ocel, ale také materiál Alcantra z Itálie, jenž si našel místo na horním oblouku i na náušnících.
Uvnitř samotných sluchátek najdeme 18ohmové měniče s frekvenční odezvou 16 až 22000 Hz, které pochopitelně slibují především kvalitní zvuk, jenž má také poskytnout mírně zdůrazněné basy.

Přívodní kabel s ohebným konektorem je pak odpojitelný a má na sobě malý ovladač hlasitosti zvuku, v němž je rovněž integrovaný mikrofon. Sluchátka jsou mimo jiné kompatibilní také s produkty Apple iPad, iPhone a dalšímí iZařízeními. Všechny jejich verze pak jsou k dispozici od podzimu, tedy okamžitě, a to s cenou téměř 5000 Kč.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Na obzoru jsou další GPU Navi 14, přijdou s nimi ještě nějaké karty? Na obzoru jsou další GPU Navi 14, přijdou s nimi ještě nějaké karty?
AMD nás před týdnem svým představením nových Radeonů založených na slabší verzi Navi zrovna moc nepotěšilo. V podstatě představilo jen jednu desktopovou kartu a jednu mobilní a my se nedozvěděli ani podrobnosti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čipset AMD B550A spatřen: PCIe 3.0 a pouze pro OEM Čipset AMD B550A spatřen: PCIe 3.0 a pouze pro OEM
AMD v poslední době najelo na OEM vlnu. V srpnu byly představeny grafické karty Radeon RX 600, což jsou opět Polaris a nedávno jsme se dozvěděli o dvou nových OEM procesorech Ryzen, z nichž je jeden navíc pouze pro Čínu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Alfatest Microsoft Flight Simulatoru začne už tento měsíc Alfatest Microsoft Flight Simulatoru začne už tento měsíc
Microsoft Flight Simulator byl naposledy vypuštěn na trh ve verzi X, která nastoupila už v roce 2006 a později nastoupila jeho Steam verze, která je sice podstatně mladší, ale technicky jen o málo vyspělejší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft na své nové klávesnice přidal funkce pro Office a smajlíky Microsoft na své nové klávesnice přidal funkce pro Office a smajlíky
Už je to pěkná řádka let, co se řešila role Microsoftu při vývoji počítačových klávesnic. Tato firma přitom jejich funkčnost výrazně ovlivnila, i když tu byly i jiné faktory. Nyní Microsoft navazuje na svou starou roli. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Inno3D zmínila GeForce RTX 2080 Ti Super Inno3D zmínila GeForce RTX 2080 Ti Super
Společnost Inno3D na svých stránkách několikrát zmínila grafickou kartu GeForce RTX 2080 Ti Super, na niž zatím čekáme marně. Nyní se to týká prodejní akce na podporu GeForce RTX a GTX. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek