23.12.2014, Jan Vítek, aktualita

Pro společnost Sony Pictures se situace již víceméně uklidnila, ovšem vypadá to, že nastal čas odplaty. Tou je útok na počítače v Severní Koreji, který trval celý víkend a vyústil v její kompletní odříznutí od Internetu. To už ale bylo opět navázáno.

reklama
Ježiši! | od: maris35 (10)  26.12.201420:54
Ježiši! Ten tupej čong musí už chcípnout! Já byt Obamou udělám utajenou operaci, atentát na to diktátora a všichni budou spokojení, ale dál bych se tam nezdržoval a dál bych to nesral.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Ježiši! | od: JUWARE (387)  28.12.201410:43
Hlavně bych tak nějak řekl, že v praxi odříznout Severní Koreu od internetu, znamená odpojit 5 počítačů ­(obrazně řečeno­), které jsou k němu připojeni. Řadového občana se to nikterak nedotkne, jelikož neví co to internet je a k čemu je počítač dobrý. Lidé v menších a zapadlejších částech Severní Koree jsou rádi, když mají zavedený elektrický proud. Dynastie Kimů nedovolí, aby se mohl někdo dozvědět tu lživou propagandu, že se mají lidé jinde lépe, protože v Americe a všude ve světě je jen bída, jelikož dobře se budou mít jen tam kde jsou. V Korejské lidově demokratické republice. Už v tom názvu je vycítit, že každý je tam přeci naprosto svobodný a může ­"oprava­" musí si říkat, že tam šťasten.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.