Sharkoon přichází se skříněmi Venga Economy

Sharkoon přichází se skříněmi Venga Economy
, , aktualita
Společnost Sharkoon od našeho západního souseda se rozhodla přinést na trh nové Midi Tower skříně s názvem Venga Economy. Jedná se o poměrně jednoduché modely s lesklými plastovými čely, kde jsou vidět čtyři 5,25" pozice a jedna externí...
K oblíbeným
reklama
Společnost Sharkoon od našeho západního souseda se rozhodla přinést na trh nové Midi Tower skříně s názvem Venga Economy. Jedná se o poměrně jednoduché modely s lesklými plastovými čely, kde jsou vidět čtyři 5,25" pozice a jedna externí 3,5". Uvnitř se pak skrývají čtyři interní 3,5" pozice pro pevné disky a na boku předního panelu máme dva USB porty a dva audio porty.Chladicí systém se může skládat z až 4 ventilátorů - 80/ 92/120mm vepředu, 80/90mm vzadu a dvou 80mm či jednoho 120mm v bočnici. Celá skříň má rozměry 180 x 460 x 410 mm, avšak Sharkoon se dále nezmiňuje ani o použitém materiálu ani o celkové hmotnosti. Dá se ale tušit, že tloušťka plechu nepřekročí 0,6mm a hmotnost 6 kg.Celkově jde o model pro spíše nenáročné zákazníky za příznivou cenu kolem 35 Euro.

Zdroj: TZ Sharkoon
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář