reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Sharkoon si připravil myš Drakonia Black s Avago 9800

, , aktualita
Sharkoon si připravil myš Drakonia Black s Avago 9800
Nedávno společnost Sharkoon přidala do své nabídky myš Drakonia vybavenou senzorem Avago ADNS-9500, již nyní následuje model Drakonia Black. Jedná se o vylepšenou myš vybavenou lepším senzorem Avago ADNS-9800, jenž dosahuje rozlišení až...
Sharkoon si připravil myš Drakonia Black s Avago 9800
Nedávno společnost Sharkoon přidala do své nabídky myš Drakonia vybavenou senzorem Avago ADNS-9500, již nyní následuje model Drakonia Black. Jedná se o vylepšenou myš vybavenou lepším senzorem Avago ADNS-9800, jenž dosahuje rozlišení až 820 dpi a skenuje oblast pod sebou rychlostí až 12000 FPS.

Myši od sebe rozeznáme už na první pohled tak, že původní model je zelený, zatímco nový model má texturu v barvách šedi. Jinak má ale tělo stejný tvar a obsahuje také jedenáct tlačítek, pětisměrné kolečko a integrovanou paměť pro uložení uživatelských profilů. Zpráva také hovoří o "LED displeji" indikujícím nastavené dpi, takže by si jeden skoro myslel, že zářící logo ve spodní části myši je ve skutečnosti nějaký grafický displej, ovšem ve skutečnosti jde pouze o čtyři LED u levého tlačítka a ono logo je pouze modře podsvícené a neměnné.

Dále zpráva mluví o povrchu SoftSkin, čili pogumovaném povrchu a pak tu je také Weight Tuning System, čili možnost zvýšit hmotnost pomocí šesti malých závaží. Pak už ani nepřekvapí, že tu máme další povinnou výbavu moderních herních myší, a sice kabel s pletenou izolací a pozlaceným USB konektorem.

V balení dostaneme také náhradní sadu teflonů a také cestovní pouzdro, a to vše i se Sharkoon Drakonia Black Gaming Laser Mouse za doporučených 38 euro.

Zdroj: TZ Sharkoon
reklama
reklama
reklama