www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sharkoon si připravil myš Drakonia Black s Avago 9800

Sharkoon si připravil myš Drakonia Black s Avago 9800
, , aktualita
Nedávno společnost Sharkoon přidala do své nabídky myš Drakonia vybavenou senzorem Avago ADNS-9500, již nyní následuje model Drakonia Black. Jedná se o vylepšenou myš vybavenou lepším senzorem Avago ADNS-9800, jenž dosahuje rozlišení až...
K oblíbeným
reklama
Nedávno společnost Sharkoon přidala do své nabídky myš Drakonia vybavenou senzorem Avago ADNS-9500, již nyní následuje model Drakonia Black. Jedná se o vylepšenou myš vybavenou lepším senzorem Avago ADNS-9800, jenž dosahuje rozlišení až 820 dpi a skenuje oblast pod sebou rychlostí až 12000 FPS.

Myši od sebe rozeznáme už na první pohled tak, že původní model je zelený, zatímco nový model má texturu v barvách šedi. Jinak má ale tělo stejný tvar a obsahuje také jedenáct tlačítek, pětisměrné kolečko a integrovanou paměť pro uložení uživatelských profilů. Zpráva také hovoří o "LED displeji" indikujícím nastavené dpi, takže by si jeden skoro myslel, že zářící logo ve spodní části myši je ve skutečnosti nějaký grafický displej, ovšem ve skutečnosti jde pouze o čtyři LED u levého tlačítka a ono logo je pouze modře podsvícené a neměnné.

Dále zpráva mluví o povrchu SoftSkin, čili pogumovaném povrchu a pak tu je také Weight Tuning System, čili možnost zvýšit hmotnost pomocí šesti malých závaží. Pak už ani nepřekvapí, že tu máme další povinnou výbavu moderních herních myší, a sice kabel s pletenou izolací a pozlaceným USB konektorem.

V balení dostaneme také náhradní sadu teflonů a také cestovní pouzdro, a to vše i se Sharkoon Drakonia Black Gaming Laser Mouse za doporučených 38 euro.

Zdroj: TZ Sharkoon
reklama
Nejnovější články
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů