reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Sharkoon vypustil do světa herní myš DarkGlider

, , aktualita
Sharkoon vypustil do světa herní myš DarkGlider
Společnost Sharkoon si tentokrát připravila herní myš DarkGlider, kterou stručně charakterizuje několika údaji - 6000 dpi, 1ms odezva, podsvícený displej, deset programovatelných tlačítek a systém pro úpravu hmotnosti. To vše za cenu 40...
Sharkoon vypustil do světa herní myš DarkGlider
Společnost Sharkoon si tentokrát připravila herní myš DarkGlider, kterou stručně charakterizuje několika údaji - 6000 dpi, 1ms odezva, podsvícený displej, deset programovatelných tlačítek a systém pro úpravu hmotnosti. To vše za cenu 40 euro.

Použitý senzor (ADNS-9500 LaserSensor) nabízí kromě vysokého rozlišení také snímání povrchu při 11750 FPS, maximální akceleraci 30g a od povrchu jej můžeme vzdálit maximálně na 5 ms, pak už přestane pracovat, což pomůže při přesunování myši vzduchem.

DarkGlider má vespod pět oblých keramických nožek (podobné má na svém výměnném panelu i recenzovaný Gigabyte Aivia Krypton) a uvnitř zase 256 kB paměti, která poskytne dostatek prostoru pro pět uživatelských profilů, a to samozřejmě včetně různých nastavení dpi, odezvy či podsvícení loga (to může být také vypnuto).

Dále dostaneme možnost do myši schovat až čtyři závaží, přičemž se k ní dodávají 3,1g a 3,7g po čtyřech kouscích. To zajistí maximální hmotnost myši 150 gramů. Nakonec můžeme zmínit 180cm kabel s pletenou izolací, zlatým USB konektorem a že keramické nožky lze nahradit za klasické teflonové.

Zdroj: TZ Sharkoon
reklama
reklama
reklama