www.svethardware.cz
>
>
>

Sharp chystá dotykový monitor s rozlišením 4K

Sharp chystá dotykový monitor s rozlišením 4K
, , aktualita
Společnost Sharp chce prozatím v Americe představit svůj nový LCD LED monitor PN-K322B, jehož uvedení na trh dostala na starost divize Sharp Imaging and Information Company of America (SIICA). Jedná se o velký 32" model s rozlišením 4K (Ultra...
K oblíbeným
reklama
Společnost Sharp chce prozatím v Americe představit svůj nový LCD LED monitor PN-K322B, jehož uvedení na trh dostala na starost divize Sharp Imaging and Information Company of America (SIICA). Jedná se o velký 32" model s rozlišením 4K (Ultra HD - 3840 x 2160 pixelů), jenž nabídne také dotykovou vrstvu.

Jeho dotyková vrstva má umožnit snadné psaní poznámek rukou přímo na obrazovku, případně bude uživatel moci vzít do rukou stylus s 2 mm tlustým hrotem. Najednou pak dokáže tento displej rozpoznat až deset doteků, přičemž umí také ignorovat opřenou ruku v případě, že se rozhodnete psát stylusem.

Sharp k výrobě svého PN-K322B využil technologii IGZO a podsvícení pomocí LED (boční). Sám o sobě je tlustý 36 mm a vybavený podstavcem, který má snadno zajistit přechod z vertikální pozice vhodné pro klasické využití do snížené pozice pro využití dotykové vrstvy. Mezi vstupy pak patří DisplayPort a HDMI v posledních verzích.

Novinka od Sharpu bude v USA k dispozici na podzim a o ostatních trzích se zpráva nezmínila.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Ještě častější aktualizace pro Chrome. Nová verze vyjde každé 4 týdny Ještě častější aktualizace pro Chrome. Nová verze vyjde každé 4 týdny
Google se rozhodl zrychlit aktualizace svého prohlížeče. Novou verzi chce vydávat každé čtyři týdny místo stávajících šesti. Uživatelé se tak mohou těšit na častější novinky. Tato změna začne platit od Chromu 94.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nové Nintendo Switch údajně nabídne OLED displej a podporu 4K Nové Nintendo Switch údajně nabídne OLED displej a podporu 4K
Dlouho očekávaný nový model Nintendo Switch by měl být představen v letošním roce a na trh se dostat nejpozději před Vánoci. Hlavní, ale nikoliv jedinou novinkou se stane 7palcový OLED panel od Samsungu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Microsoft Edge 89 zvyšuje výkon a přináší vertikální karty Microsoft Edge 89 zvyšuje výkon a přináší vertikální karty
Microsoft právě vydal aktualizaci svého prohlížeče Edge, která přináší několik zásadních novinek. Verze 89 zrychluje start o desítky procent a snižuje nároky na výkon. Došlo i na dlouho očekávané vertikální seskupení karet.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Kamery budou v Británii sledovat řidiče házející odpadky z oken Kamery budou v Británii sledovat řidiče házející odpadky z oken
Velká Británie má bohatou historii kamer sledující obyvatele. Doprovodný software slouží k identifikaci lidí a nyní bude využíván ke hledání dalších hříšníků. Cílem budou řidiči, kteří vyhazují odpadky z oken aut.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
GeForce RTX 3080 Ti bude mí také omezený výkon pro těžbu Etherea GeForce RTX 3080 Ti bude mí také omezený výkon pro těžbu Etherea
Jako první s omezením výkonu při těžbě Etherea přišla karta GeForce RTX 3060 a NVIDIA jasně naznačila, že nebude poslední. Nyní už můžeme pomalu mluvit o nástupu RTX 3080 Ti, která má dostat stejné opatření. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů