www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sharp nabídne tři nové A3 multifunkce

Sharp nabídne tři nové A3 multifunkce
, , aktualita
Společnost Sharp si připravila tři nová multifunkční zařízení pro tisk na média formátu A3, s nimiž chce dle vlastních slov dominovat na trhu s třídou MFZ. Konkrétně jde o modely AR-5623N, 5620N a AR-AR-5618N schopné vytisknout 23, 20 a...
K oblíbeným
reklama
Společnost Sharp si připravila tři nová multifunkční zařízení pro tisk na média formátu A3, s nimiž chce dle vlastních slov dominovat na trhu s třídou MFZ. Konkrétně jde o modely AR-5623N, 5620N a AR-AR-5618N schopné vytisknout 23, 20 a 18 stran za minutu.

Sharp u nových modelů slibuje plnou konfigurovatelnost a energetickou úspornost, což mají ocenit především uživatelé v kancelářích. Všechny nové modely dále umožňují barevné skenování, oboustranný síťový tisk, kopírování a zákazník si může vybrat další volitelné doplňky, mezi něž patří další podávací kazety na papír, vratný jednoprůchodový podavač pro zpracování oboustranných dokumentů a Sharpdesk software pro správu dokumentů.

Každý model je také vybaven automatickým vypnutím, energeticky úsporným předehřívacím režimem a speciálním režimem pro úsporu toneru.

Zdroj: TZ Sharp
reklama
Nejnovější články
Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere
Společnost Nvidia nedávno představila nové karty CMP pro těžbu kryptoměn. Jak se zjistilo, dva nejslabší modely budou ještě na architektuře Turing. Nyní už víme, že na Ampere bude založena jen nejsilnější verze.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala