www.svethardware.cz
>
>
>

Shuttle chce znovu vyrábět základní desky

Shuttle chce znovu vyrábět základní desky
, , aktualita
Po dlouhých letech prodeje malých XPC desktopů (small form-factor PCs) by se Shuttle rád vrátil i do oblasti základních desek. Tentokrát to mají být desky z hlavní oblasti dosavadního zájmu Shuttle, tedy desky kompatibilní s XPC. Důvodem...
reklama
Po dlouhých letech prodeje malých XPC desktopů (small form-factor PCs) by se Shuttle rád vrátil i do oblasti základních desek. Tentokrát to mají být desky z hlavní oblasti dosavadního zájmu Shuttle, tedy desky kompatibilní s XPC. Důvodem je snaha poskytnout zákazníkům alespoň nějakou možnost upgradu bez toho, aby museli přímo kupovat celé nové PC, skříň, chlazení či zdroj.V poslední době začaly prodeje XPC stagnovat a Shuttle musel omezit některé projekty. Proto Shuttle přichází s touto možností, jak proniknout do nové oblasti, kde je poptávka koncového zákazníka, který by rád upgradoval ale nechce kupovat celé PC. Detaily jsou neznámé, ale je jasné, že Shuttle bude muset uvádět mnoho desek, jelikož nyní prodává deset modelů a v každém je jiná deska. V budoucnu se ale očekává zjednodušení, jelikož Shuttle si nyní osvojil formáty pico-BTX a DTX.

Shuttle byl založen v roce 1983 jako výrobce základních desek a již v roce 1995 byl pátý. S vývojem společnosti nastal obrat, kdy se Shuttle začal specializovat na barebone PC. Nyní se ale prodej snížil, a tak se Shuttle hodlá zaměřit znovu i na desky.

Zdroj: Fudzilla
reklama
Nejnovější články
YouTube za 3 měsíce smazal 58 milionů videí a 1,7 milionu kanálů YouTube za 3 měsíce smazal 58 milionů videí a 1,7 milionu kanálů
YouTube neustále pročišťuje svůj systém od závadného obsahu a jen za poslední čtvrtletí takto zmizelo skoro 1,7 milionů kanálů. K tomu bylo z různých důvodů smazáno okolo 58 milionů videí a stovky milionů komentářů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Počítač Nvidia Jetson AGX Xavier slibuje 32 TOPS a 10W spotřebu Počítač Nvidia Jetson AGX Xavier slibuje 32 TOPS a 10W spotřebu
Nvidia není jen výrobcem grafických čipů, ale mluví i do technologií pro umělou inteligenci. Zde se jedná např. o počítače Jetson, které mohou být používány např. v autonomních autech. Nový Jetson AGX Xavier slibuje 32 bilionů operací za sekundu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
LG uvedlo 31,5" IPS FreeSync monitor 32QK500-W LG uvedlo 31,5" IPS FreeSync monitor 32QK500-W
V nabídce monitorů společnosti LG se objevuje nově cenově docela příznivý IPS monitor 32QK500-W, který však papírově patrně nezklame. Nabídne velkou 31,5" úhlopříčku, 10bitové barvy i FreeSync technologii.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Další průšvih Facebooku: aplikace mohly vidět soukromé fotky Další průšvih Facebooku: aplikace mohly vidět soukromé fotky
Rok 2018 se Facebooku opravdu nepovedl a stíhá ho jeden problém za druhým. Tím dalším je softwarová chyba, která dovolila aplikacím přistupovat i k fotografiím, které byly označené jako soukromé. Mohly vidět dokonce i ty nikdy neodeslané.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Slabým heslům vévodí "123456", dopředu jde "donald" Slabým heslům vévodí "123456", dopředu jde "donald"
Společnost SplashData analyzovala databázi uniklých hesel za poslední rok a sestavila statistiku těch nejpoužívanějších. S přehledem vede "123456" a "password". Hodně popularity ale získává např. "donald".
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře