www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Shuttle uvádí All-in-One-PC X 5000TA

Shuttle uvádí All-in-One-PC X 5000TA
, , aktualita
Společnost Shuttle nám přináší nový nettop s označením All-in-One-PC X 5000TA, který se vyznačuje tenkým, 3,6cm tělem a dle výrobce také kvalitním materiálem. Jeho displej má úhlopříčku 15,6 palců a disponuje rozlišením 1366 x 768, přičemž...
K oblíbeným
reklama
Společnost Shuttle nám přináší nový nettop s označením All-in-One-PC X 5000TA, který se vyznačuje tenkým, 3,6cm tělem a dle výrobce také kvalitním materiálem. Jeho displej má úhlopříčku 15,6 palců a disponuje rozlišením 1366 x 768, přičemž nad ním je 1,3Mpix webkamera a pod ním dva stereo reproduktory s mikrofonem.Jinak se zde setkáme s dvoujádrovým procesorem Intel Atom 330 (2x 1,6 GHz), 1 GB paměti DDR2, 160 GB pevným diskem a operačním systémem Microsoft Windows Vista Home Basic.Konektivitu zajistí moderní Wi-Fi standardu 802.11n, gigabitový Ethernet, pět portů USB 2.0, šestikanálové audio a čtečka karet. Stejně tak je tu výstup D-Sub s otvorem pro zámky Kensington. Na zadní část se může přimontovat držák se standardem VESA, takže nebude problém si tento nettop přimontovat na rameno, či na zeď. Cena bez daně pak bude činit 500 euro.

Zdroj: TZ Shuttle
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková