www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Shuttle uvádí All-in-One-PC X 5000TA

Shuttle uvádí All-in-One-PC X 5000TA
, , aktualita
Společnost Shuttle nám přináší nový nettop s označením All-in-One-PC X 5000TA, který se vyznačuje tenkým, 3,6cm tělem a dle výrobce také kvalitním materiálem. Jeho displej má úhlopříčku 15,6 palců a disponuje rozlišením 1366 x 768, přičemž...
K oblíbeným
reklama
Společnost Shuttle nám přináší nový nettop s označením All-in-One-PC X 5000TA, který se vyznačuje tenkým, 3,6cm tělem a dle výrobce také kvalitním materiálem. Jeho displej má úhlopříčku 15,6 palců a disponuje rozlišením 1366 x 768, přičemž nad ním je 1,3Mpix webkamera a pod ním dva stereo reproduktory s mikrofonem.Jinak se zde setkáme s dvoujádrovým procesorem Intel Atom 330 (2x 1,6 GHz), 1 GB paměti DDR2, 160 GB pevným diskem a operačním systémem Microsoft Windows Vista Home Basic.Konektivitu zajistí moderní Wi-Fi standardu 802.11n, gigabitový Ethernet, pět portů USB 2.0, šestikanálové audio a čtečka karet. Stejně tak je tu výstup D-Sub s otvorem pro zámky Kensington. Na zadní část se může přimontovat držák se standardem VESA, takže nebude problém si tento nettop přimontovat na rameno, či na zeď. Cena bez daně pak bude činit 500 euro.

Zdroj: TZ Shuttle
reklama
Nejnovější články
Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4 Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4
Corsair si připravil 32GB moduly Vengeance LPX DDR4, které tvoří až 256GB sadu pro velice náročné uživatele. Kapacita pamětí nám tak uspokojivě roste, a tak se podívejme, co vše si můžeme v tomto případě pořídit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware
Už to nebude trvat dlouho a hráči se budou moci vžít do kůže Blazkowiczových dvojčat, která budou v Paříži hledat po svém otci a půjdou přitom přes hromady mrtvol nacistů. Nyní už tak víme, co k tomu bude v PC verzi zapotřebí za hardware.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series
AMD by se rádo zasadilo o to, aby starší desky s čipsety sérií 400 nebo dokonce 300 nenabízely žádnou formu podpory rozhraní PCI Express 4.0. Výrobci desek si to ale rozhodně nemyslí a mezi ně nyní patří i Biostar.
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc
Vedle nabídky firmy AMD a jejích serverových procesorů EPYC může být seznam cen procesorů Xeon od Intelu jak z jiného světa. To platí zvláště pro speciální procesory, které se ani neobjevují v běžné nabídce, a tím je i Xeon Platinum 8284. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci? Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci?
Je pochopitelné, že americký prezident Richard Nixon měl připraven projev i pro případ, že by mise Apollo 11 nevyšla a Armstrong, Aldrin a Collins se už nevrátili domů. Tento projev sice naštěstí pronést nemusel, ale my si jej i tak můžeme přečíst. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů