www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Shuttle uvede nettop XS35 ION 2

Shuttle uvede nettop XS35 ION 2
, , aktualita
Tato společnost již brzy představí svůj první nettop s čipsetem ION 2. Jeho označení je XS35, přičemž je široký jen 3,3 cm a ve výbavě má 1,66GHz dvoujádrový procesor Atom D510, základní desku NM10 a grafický čip NVIDIA GT218. Pro připojení...
K oblíbeným
reklama
Tato společnost již brzy představí svůj první nettop s čipsetem ION 2. Jeho označení je XS35, přičemž je široký jen 3,3 cm a ve výbavě má 1,66GHz dvoujádrový procesor Atom D510, základní desku NM10 a grafický čip NVIDIA GT218. Pro připojení k zobrazovacím zařízením jsou zde konektory D-Sub a HDMI. Dále nechybí ani čtečka paměťových karet, optická mechanika, prostor pro 2,5palcový disk, LAN a pět portů USB 2.0.Oficiálně bude tento pasivně chlazený model předveden na CeBITu a jeho vydání je naplánováno na druhé čtvrtletí tohoto roku.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight
InSight na Marsu už nějaký ten pátek pomocí přístroje SEIS naslouchá, zda nezaznamená projevy seismické aktivity. To se mu ostatně už povedlo a na základě toho mohli vědci na Zemi simulovat toto "marsotřesení".
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala