www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Shuttle vypustil nízkospotřebový nettop s OS SUSE Linux

Shuttle vypustil nízkospotřebový nettop s OS SUSE Linux
, , aktualita
Společnost Shuttle, jež má dlouhodobé zkušenosti s výrobou barebone PC, od nichž je k nettopům už jen krok, představila své nové miniaturní PC s označením X270V. To je založeno na Shuttle Barebone X27D a jako operační systém využívá SUSE...
K oblíbeným
reklama
Společnost Shuttle, jež má dlouhodobé zkušenosti s výrobou barebone PC, od nichž je k nettopům už jen krok, představila své nové miniaturní PC s označením X270V. To je založeno na Shuttle Barebone X27D a jako operační systém využívá SUSE Linux ve verzi 11.Shuttle zde využívá energeticky šetrné komponenty, kam paří Intel Atom 330 se dvěma jádry taktovanými na 1,6 GHz a až 2 GB paměti DDR2. Kromě toho můžeme využít gigabitový Ethernet, šestikanálové audio, celkem šest konektorů USB 2.0, obrazové výstupy D-Sub, DVI, sériový konektor a nakonec dva klasické PS/2 pro klávesnici a myš.Shuttle X270V již má být k dospozici za firmou doporučenou cenu 299 euro bez daně. Využít se k tomu dá například Shuttle StoreLocator.

Zdroj: TZ Shuttle
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář