www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Shuttle vypustil nízkospotřebový nettop s OS SUSE Linux

Shuttle vypustil nízkospotřebový nettop s OS SUSE Linux
, , aktualita
Společnost Shuttle, jež má dlouhodobé zkušenosti s výrobou barebone PC, od nichž je k nettopům už jen krok, představila své nové miniaturní PC s označením X270V. To je založeno na Shuttle Barebone X27D a jako operační systém využívá SUSE...
K oblíbeným
reklama
Společnost Shuttle, jež má dlouhodobé zkušenosti s výrobou barebone PC, od nichž je k nettopům už jen krok, představila své nové miniaturní PC s označením X270V. To je založeno na Shuttle Barebone X27D a jako operační systém využívá SUSE Linux ve verzi 11.Shuttle zde využívá energeticky šetrné komponenty, kam paří Intel Atom 330 se dvěma jádry taktovanými na 1,6 GHz a až 2 GB paměti DDR2. Kromě toho můžeme využít gigabitový Ethernet, šestikanálové audio, celkem šest konektorů USB 2.0, obrazové výstupy D-Sub, DVI, sériový konektor a nakonec dva klasické PS/2 pro klávesnici a myš.Shuttle X270V již má být k dospozici za firmou doporučenou cenu 299 euro bez daně. Využít se k tomu dá například Shuttle StoreLocator.

Zdroj: TZ Shuttle
reklama
Nejnovější články
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek