www.svethardware.cz
>
>
>
>

SHWallpaper - 1. kolo Hardware: vyhodnocení

SHWallpaper - 1. kolo Hardware: vyhodnocení
, , aktualita
V červenci jsme Vás formou článku "Výzva pro talentované - wallpapery s HW tématikou" informovali o této aktivitě, která spočívala v tvorbě wallpaperů s HW tématikou a jejich následné zařazení do naší galerie, kde je bylo posléze možné hodnotit...
K oblíbeným
reklama
V červenci jsme Vás formou článku "Výzva pro talentované - wallpapery s HW tématikou" informovali o této aktivitě, která spočívala v tvorbě wallpaperů s HW tématikou a jejich následné zařazení do naší galerie, kde je bylo posléze možné hodnotit a komentovat (pro více informací nahlédněte do zmiňovaného článku).25.8.2006 byla možnost hodnocení jednotlivých návrhů ukončena a následně byla na fóru vytvořena anketa s otázkou, jaký Wallpaper z doposud 15 nejlépe hodnocených se Vám líbí nejvíce. Anketa byla aktivní do 1.9.2006 a dopadla následovně:Jak je tedy zřejmé, ankety se zúčastnilo celkem 137 čtenářů Světa hardware. Z tohoto počtu hlasovalo 58 čtenářů pro wallpaper uživatele Keymaster (navrh02) - to je úctyhodných 42%. Druhý v pořadí se umístil wallpaper uživatele Asson (navrh01) a třetím v pořadí se stal wallpaper uživatele Bin Ladin (navrh02). Jak bylo v úvodním článku zmíněno, byly tyto 3 nejlepší návrhy umístěny na samostatnou stránku, na kterou směřuje na hlavní stránce magazínu Svět hardware nový odkaz "Wallpapery" umístěný v boxíku "Special" v levém sloupci.

Autor: Keymaster


Autor: Asson


Autor: Bin Ladin


Dále jejich tvůrci obdrželi v rámci diskuzního fóra Světa hardware první základní ocenění z kategorie "Wallpapery" a byli zkontaktováni, aby nám napsali adresu, na kterou jim pošleme tričko s logem Světa hardware (v jim odpovídající velikosti). Budeme se těšit u další tvůrčí soutěže o nejlepší wallpaper s... nějakou momentálně nespecifikovanou tématikou.
reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: srpen 2019 Doporučené PC sestavy: srpen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek60 komentářů
Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon
Tohle opravdu nebyl pro Teslu moc dobrý týden, zejména co se týče její energetické divize. Nejprve za hořící solární panely Teslu zažaloval Walmart, nyní své znepokojení vyjádřila i společnost Amazon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
24.8.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře