www.svethardware.cz
>
>
>
>

SHWallpaper - 5. kolo ATI vs. NVIDIA: vyhodnocení

SHWallpaper - 5. kolo ATI vs. NVIDIA: vyhodnocení
, , aktualita
Od poloviny listopadu do konce prosince bylo možné se zúčastnit 5. kola naší Výzvy pro talentované spočívající v tvorbě wallpaperů s tématikou ATI vs. NVIDIA. Začátkem minulého týdne byla na našem diskuzním fóru vytvořena z hlavní stránky...
K oblíbeným
reklama
Od poloviny listopadu do konce prosince bylo možné se zúčastnit 5. kola naší Výzvy pro talentované spočívající v tvorbě wallpaperů s tématikou ATI vs. NVIDIA. Začátkem minulého týdne byla na našem diskuzním fóru vytvořena z hlavní stránky dostupná anketa s otázkou: "Který z níže uvedených návrhů wallpaperu s tématikou ATI vs. NVIDIA se Vám líbí nejvíce?" Hlasovat bylo možné až do konce včerejšího dne (20.1.2008).


Výsledný stav hlasování

Na prvním místě se umístil wallpaper od uživatele Wlcek (GK02), na druhém místě wallpaper od uživatele Kachna69 (GK01) a na třetím místě wallpaper od uživatele WooDoo (GK01).

1. místo: autor Wlcek
2. místo: autor Kachna69
3. místo: autor WooDoo

Tyto 3 nejlepší wallpapery byly umístěny na speciální stránku. Dále jejich tvůrci obdrží odpovídající počet kreditů (1. místo: 3000 kreditů, 2. a 3. místo: 1500 kreditů) v rámci našeho odměňovacího systému a také odpovídající ocenění z kategorie "Wallpapery". Jako bonus pro toto kolo navíc všichni 3 obdrží originální verzi počítačové hry Hellgate: London, kterou do soutěže pro výherce věnovala společnost NVIDIA.

Výhercům gratulujeme!

Už nyní je možné se zúčastnit dalšího (už 6. v pořadí) kola této tvůrčí soutěže o nejlepší wallpaper, tentokrát s tématikou Žena a počítač (příjem wallpaperů je otevřený do konce února 2008).
reklama
Nejnovější články
Samsung uvádí tři univerzální herní monitory Odyssey G Samsung uvádí tři univerzální herní monitory Odyssey G
Společnost Samsung si připravila tři nové herní monitory Odyssey G7, G5 a G3, které slibují univerzální funkce, kvalitní obraz na úhlopříčkách 24 až 28 palců a hodit se budou jak pro PC, tak i nové konzole s HDMI 2.1. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Hybridní Lakefield na Windows 11 vykazuje vyšší výkon, jde o scheduler? Hybridní Lakefield na Windows 11 vykazuje vyšší výkon, jde o scheduler?
Procesory Lakefield jako první v případě Intelu nabídly mix výkonných a slabších jader, respektive jednoho výkonného a čtyř slabších. A právě s hybridními procesory by měl umět lépe pracovat systém Windows 11. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Crucial varoval, že farmaření Chia ruší záruku na SSD, poté zprávu upravil Crucial varoval, že farmaření Chia ruší záruku na SSD, poté zprávu upravil
Společnost Crucial vyvolala na konci minulého týdne pozdvižení, když nejdříve upozornila na to, že využití jejích SSD pro jakoukoliv těžbu kryptoměn znamená, že se tím jejich majitel připraví o záruku. Jak to dopadlo?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel dostal nabídku na stavbu továrny u Mnichova Intel dostal nabídku na stavbu továrny u Mnichova
Bylo zřejmé, že pokud si má Intel vybrat nějaké místo v Evropě pro stavbu nové továrny a nemá to být opět Irsko, pak si zvolí zemi a oblast, kde už podobné provozy fungují. Bavorsko a Mnichov mezi takové rozhodně patří. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Windows 7: konec aktualizace ovladačů přes Update, upgrade na Windows 11 zdarma Windows 7: konec aktualizace ovladačů přes Update, upgrade na Windows 11 zdarma
Uživatelé, kteří stále používají Windows 7, přišli o možnost instalace nových ovladačů přes službu Windows Update. To se netýká programu ESU. K dispozici nejspíš bude možnost bezplatného přechodu ze „Sedmiček“ na Windows 11.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik10 komentářů