reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

siddhi

Registrace: 19.3.2007
Komentářů: 264, score 1.3
Účast v Expertiádách: 31 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 2.12.2022 s hodnocením +11:
Podvoltování bych osobně nechal stranou. Každý jeden čip je jiný a výrobce stanovuje logicky vyšší napětí, které zajistí stabilitu všem. Stanovovat ideální napětí pro každý jeden čip by bylo cenově neúnosné.
Druhá věc je Power Target, který má přímý vliv na frekvence bez ohrožení stability. A tady nastává stejná konkurenční šílenost jako u procesorů. V hondbě za každým jedním procentem výkonu udělat z jinak povedeného, velmi efektivního čipu přímotop je šílenost. A nedělá to jen Intel, Nvidia, ale i AMD ­- narážím třeba na RX 6650­/6750­/6950. Kdy AMD z povedených energicky efektivních karet udělali přímotopy jen pro pár procent výkonu, které stejně uživatel během hraní ani nepozná.
A není to chyba jen výrobců, ale i recenzentů, kteří na tento problém dostatečně neupozornují.
Komentář z 28.8.2019 s hodnocením +9:
Kdes na to RT přišel? Hra je testována pod DX11, takže najisto bez RT a navíc to nahrává víc Nvidii, protože pod DX12 bez RT by byl náskok RX 5700XT ještě větší. Prostě je to jedna z mála her co víc sedí AMD.
Komentář z 30.1.2021 s hodnocením +8:
Ptáš se uplně stejně, jako se ptali lidé před sto lety při počátcích osobní letecké přepravy ­(či třeba při zavádění prvních výtahů­). Ostatně lidé se báli i prvních aut se spalovacím motorem... Vše má své úskalí a rizika. Nicméně když se člověk všeho bojí, nikam se neposune.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 8.4.2019 s hodnocením -12:
Koukám, že okamurovci své povinnosti o přispívání nesmysli na diskuzní fóra již rozšířili i na technologicky zaměřené weby. Novinky jim jsou již malé, protože žádný normální slušný člověk tam diskuze nečte.
Komentář z 23.12.2021 s hodnocením -5:
Bohužel no, u většiny lidí Linux začíná i končí tam, že ho nainstalují, zjistí, že nefunguje mikrofon, webkamera, touchpad apod. A dostat tam správný ovladač přes terminal je nad jejich síly, či trpělivost.
A co si budem povídat, linuxáři na fórech co by uměli pomoc jsou většinou arogantní hňupy bez jakékoliv pokory k člověku co neumí s textovým Terminálem.
Komentář z 24.2.2021 s hodnocením -5:
Jenže ta RTX 2060 Super reálně taky stojí uplně jiné peníze. Jediné z čeho lze vycházet je doporučená cena, jakákoliv jiná cena je postavená na hlavu a nemá smysl se jí zabývat.

Jinak jasně píšete ­"počkejme si na recenze, které se mají objevit ještě dnes­". Tak sem se zeptal odkud ta informace je. Protože se mně to prostě nezdálo.