www.svethardware.cz
>
>
>
>

SilverStone má dva nové úložné RAID systémy

SilverStone má dva nové úložné RAID systémy
, , aktualita
Společnost SilverStone si připravila dva úložné systémy pro rozhraní USB 3.0, popřípadě také pro eSATA, které své pevné disky mohou zapojit pro vyšší výkon do pole RAID 0, ale pak také do pole RAID 1 pro vyšší spolehlivost, nebo je ponechat...
K oblíbeným
reklama
Společnost SilverStone si připravila dva úložné systémy pro rozhraní USB 3.0, popřípadě také pro eSATA, které své pevné disky mohou zapojit pro vyšší výkon do pole RAID 0, ale pak také do pole RAID 1 pro vyšší spolehlivost, nebo je ponechat jako samostatné disky, či je spojit do jednoho oddílu díky JBOD.

Prvním z nich je SilverStone DS322 vybavený rozhraním USB 3.0, který podporuje dva pevné disky (3,5") s rozhraním Serial ATA 3 Gbps a problém samzořejmě nebude ani s SSD. Provedení je hliníkové a slíbena je snadná montáž pevných disků bez použití šroubků. Tento model přijde na 80,50 USD.

Další novinka dostala označení TS231U a jde také o dvojdiskový box, který je ovšem už vybaven rozhraními USB 3.0 a eSATA, přičemž slibuje přenosové rychlosti přes 200 MBps a uživateli díky moderním diskům nabídne kapacitu až 8 TB. Cena tohoto modelu je 125,50 USD.

Zdroj: TZ SilverStone
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek