SilverStone si připravil skříň Precision pro Micro ATX

SilverStone si připravil skříň Precision pro Micro ATX
, , aktualita
Společnost SilverStone si připravila novou počítačovou skříň z rodiny Precision, a to model PS07. Jedná se o model určený pro základní desky formátu Micro ATX, který se bude podobně jako BitFenix Outlaw otevírat zprava, což připomíná zaniklý...
K oblíbeným
reklama
Společnost SilverStone si připravila novou počítačovou skříň z rodiny Precision, a to model PS07. Jedná se o model určený pro základní desky formátu Micro ATX, který se bude podobně jako BitFenix Outlaw otevírat zprava, což připomíná zaniklý formát skříní BTX. A kromě Micro ATX zde budeme moci použít i menší Mini DTX a Mini ITX.

SilverStone Precision PS07 má rozměry 210 x 374 x 400 mm (Š x V x H), hmotnost 5,2 kg a vepředu má pár portů USB 3.0, dvě šachty pro 5,25" mechaniky a uvnitř pak místo pro jedno 2,5" SSD a pět 3,5" pevných disků. Tray základní desky lze vyjmout, stejně jako vrchní panel.

O chlazení se postarají dva připravené 120mm ventilátory umístěné vepředu, kde budou pracovat na 950 RPM při hlučnosti 18 dBA. Třetí ventilátor můžeme do skříně přidat, konkrétně tedy do zadní pozice. Model Precision PS07 má být k dispozici od poloviny tohoto měsíce za cenu kolem 62 euro bez daně.

Zdroj: TZ SilverStone
reklama
Nejnovější články
Metačočka z MIT umí sama ostřit bez pohyblivých částí Metačočka z MIT umí sama ostřit bez pohyblivých částí
Na univerzitě MIT vznikl nový typ optické čočky, kterou autoři označují za metačočku a uvádějí, že ta je schopna sama ostřit bez jakýchkoliv pohyblivých částí, které by ji dokázaly posouvat, naklánět či měnit její tvar. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Lenovo nabízí P40w: 40" monitor s Thunderboltem 4 a AMT Lenovo nabízí P40w: 40" monitor s Thunderboltem 4 a AMT
V záplavě nových a nových herních monitorů se objevil také jeden čistokrevný pracant, a to model z rodiny Lenovo ThinkVision. Jedná se o P40w, který nabízí rozhraní Thunderbolt 4 a také technologii Intel AMT. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Našla se konečně neutronová hvězda z nedávné exploze supernovy? Našla se konečně neutronová hvězda z nedávné exploze supernovy?
V roce 1987 byla zaznamenána exploze supernovy, která dle názoru astronomů měla po sobě zanechat s největší pravděpodobností neutronovou hvězdu. A na její hledání se pak pochopitelně zaměřili. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 3060 v 3DMarku, výsledky zatím nenadchnou GeForce RTX 3060 v 3DMarku, výsledky zatím nenadchnou
GeForce Ampere hned po svém představení zaujaly zákazníky právě velice dobrým nárůstem výkonu oproti generaci Turing. Nyní přitom očekáváme model RTX 3060, který už byl otestován v 3DMarku a výsledky jsou poněkud rozpačité. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
CDPR minimalizuje škody, bojuje proti šíření ukradených dat CDPR minimalizuje škody, bojuje proti šíření ukradených dat
Studio CD Projekt Red se rozhodlo, že s lidmi, kteří ukradli jeho zdrojové kódy REDenginu i her jako Zaklínač 3 či Cyberpunk 2077, vyjednávat nebude. Nyní se přitom snaží bojovat s následky tohoto rozhodnutí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek