reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

SilverStone uvádí dva zajímavé procesorové chladiče

, , aktualita
SilverStone uvádí dva zajímavé procesorové chladiče
Společnost SilverStone si připravila dva nové věžovité chladiče. Prvním je asymetrická dvojitá věž SST-NT08, jejíž jednotlivé pasivní části nemají jen odlišný počet žeber. Máme tu daleko mohutnější a část, která má asi dvojnásobnou šířku...
SilverStone uvádí dva zajímavé procesorové chladiče
Společnost SilverStone si připravila dva nové věžovité chladiče. Prvním je asymetrická dvojitá věž SST-NT08, jejíž jednotlivé pasivní části nemají jen odlišný počet žeber. Máme tu daleko mohutnější a část, která má asi dvojnásobnou šířku než druhá, ovšem celkově jde o známý tvar s heatpipe ohnutými do tvaru písmene U. Těchto heatpipe s průměrem 6 mm tu máme velký počet (přesněji šest) a vidět je také jejich poniklovaný povrch. Uprostřed nich je jeden 120mm ventilátor, který by měl být logicky obrácen tak, aby nasával vzduch skrz menší část chladiče a posílal jej dále skrz větší. Počkejme si ale na oficiální specifikace.

Druhý model s označením ST-NT01 Pro je odlišný. Jde sice také o věžovitý chladič, ovšem ten má pouze jednu celistvou pasivní část a na ní naopak dva ventilátory s hranou o velikosti 80 mm (popřípadě 70 mm). Designem má tento model blízko k chladiči Antec Kuhler Flow.

SilverStone ST-NT01 Pro pak disponuje také šesti 6mm heatpipe a hodit se bude spíše do stísněných prostor, kde by měl být ideálně namířen přímo na ventilátor, který bude vzduch posílat přímo ven. Na specifikace si ale opět počkejme.

Zdroj: techPowerUp - 1, 2
reklama
reklama
reklama