reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?
Registrace: 10.11.2006
Komentářů: 120, score 0.9 | Svět mobilně: 2/1.0
Účast v Expertiádách: 19 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 30.7.2019 s hodnocením +6:
Nechci se zastávat AMD, sám používám vesměs výhradně Intel ale tohle je takový test o ničem :­-­) Když se procesor při standby nezahřívá s chladičem, je vše v pohodě. A když někdo procesoru sundá chladič, tak se holt budou dít špatné věci. To je jak testovat auto na provoz bez oleje. Jedno se zadře hned a druhé třeba pojede ale pojede naprd. Tak jako tak o ničem.
Komentář z 21.4.2020 s hodnocením +3:
Podle mě to trochu je vina i těch konzolistů, respektive toho crossplay. Konzolisti totiž mají k dispozici Aim Assist protože bez pomocníka míření nemají proti hráčům PC, kteří mají k dispozici myš, šanci. Toto ale pak zase znevýhodňuje slabší hráče na PC a ti podle mě pak hledají cheaty aby to dorovnali ­- tedy taková je alespoň moje teorie.
Crossplay měl být umožněn jen těm, co mají ke konzoli myš s klávesnicí. Nebo naopak PC hráčům s gamepadem. Prostě ne crossplay napříč platformou ale crossplay napříč ovládáním...
Komentář z 17.2.2023 s hodnocením +2:
Já na to koukám optikou ČR. Tady jsou rychlonabíječky kolem D1 ale třeba východní čechy téměř nic. Potřebuješ je všude, ne jen kolem dálnic. Ne každý jede po dálnici. Některé cesty třeba 400km tam a zpět nemusí být nutně dálnice ale taky potřebuješ nabít.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 11.5.2023 s hodnocením -3:
Zname zpracovani cinskych aut. Vidim tam nabijeni max 150kw. Stale nemaji na Kia­/Hyundai­/Tesla a podle me ani na VW. Nejde o predsudky. Proste zatim maji slabsi auta. A proto musi mit nizsi cenu.
Komentář z 11.5.2023 s hodnocením -1:
Jestli to nebude o parnik levnejsi nez Tesla, tak tu neprodaj nic. Je tonporad neproverena Cina. Ostatne ta technika taky na Teslu nema.
Komentář z 18.2.2021 s hodnocením -1:
Horší a horší to nebude. Zaprvé množství například Bitcoinu je omezené a těžba je těžší a těžší a bude dál těžší. Na těžbu bude potřeba výkonnější stroj.
Další faktor bude cena kryptoměn. Pokud spadne dolů, těžba se přestane vyplácet a firmy jako Zotac budou hledat odbyt opět u hráčů. A já se tedy Zotacu vyhnu obloukem pokud to půjde. Jasně, nikomu nevadí prodávat za velké peníze velké objemy když se daří ale když se nedaří budou se chtít spolehnout na ty, které teď odsouvají na vedlejší kolej ­- tedy hráče. A hráči si toto budou doufám pamatovat.