www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sony se blýsklo vysokým počtem prodaných PS4

Sony se blýsklo vysokým počtem prodaných PS4
, , aktualita
Sony minulý víkend uveřejnilo zprávu, ve které uvedlo, že celosvětově prodalo přes 20 milionů PlayStationů 4, a to k 1. březnu 2015. Toto číslo v budoucnu ještě může zvednout Project Morpheus.
K oblíbeným
reklama
"Jsme velmi vděční za obrovskou podporu od fanoušků PlayStationu z celého světa a jsme potěšeni, že hráči z celého světa stále považují PS4 za nejlepší místo na hraní," řekl Andrew House, výkonný ředitel Sony Computer Entertainment Inc. "Zůstáváme pevní v našem závazku, abychom přinesli jedinečný a interaktivní zábavní zážitek na základě hlubokých sociálních možností ekosystému okolo PlayStationu 4"

I Microsoft publikoval informace ohledně prodeje konzole Xbox One, ale stalo se tak v listopadu loňského roku, takže zcela přímé porovnání nemáme. Tehdy bylo prodáno necelých 10 milionů zařízení. A vzhledem k tomu, že od představení nové konzole uběhly skoro dva roky, se nedá očekávat, že by od listopadu Microsoft prodal 10 milionů zařízení.

PS4 měl však již od začátku několik výhod oproti Xboxu. V první řadě se jednalo o cenu, která byla nižší u PS4, a potom šlo i o výkon, kdy většina her u Xboxu One běžela v HD rozlišení, kdežto u PS4 ve Full HD rozlišení.

Sony má však ještě jednu zásadní výhodu, a to je Project Morpheus, tedy VR headset, který bude kompatibilní právě s PS4 a dále s PS Vita.

Zdroj: www.tomshardware.com
reklama
Nejnovější články
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře