www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sony WF-1000XM4: bezdrátová sluchátka s pokročilým potlačením hluku

Sony WF-1000XM4: bezdrátová sluchátka s pokročilým potlačením hluku
, , aktualita
Společnost Sony představila novou generaci bezdrátových sluchátek WF-1000XM4. Ty mají být zajímavé zejména pokročilým potlačením hluku Adaptive Sound Control. Možnosti jsou ještě rozsáhlejší než doposud.
K oblíbeným
reklama
Sony má ve výrobním portfoliu spoustu různých produktů a jsou mezi nimi i bezdrátová sluchátka. Nyní se představuje nová generace nazvaná WF-1000XM4. Jestli chtějí něčím zaujmout, tak je to adaptivní potlačování hluku (Adaptive Sound Control), které využívá dvojici  mikrofonů a dvojité 6mm drivery pro správné vyladění okolního hluku a hlavního zvuku.
 
Sony WF-1000XM4
 
Má tak automatické potlačení větru i lepší směrování mikrofonů, které jsou zaměřeny na ústa nositele, takže lépe zachycují, co říká, a současně méně zaznamenávají okolní hluk. K dispozici je také funkce, která automaticky zastaví přehrávání, když uživatel začne s někým mluvit. Pomocí dotykových ovladačů lze zahájit přehrávání, přeskakovat písničky nebo je pozastavit. Také umožňují aktivovat nebo deaktivovat potlačení hluku.
 
Sony WF-1000XM4
 
Technologie DSEE Extreme slouží k vylepšení kvality hodně komprimovaného záznamu, sluchátka jsou také kompatibilní s aplikací Headphones Connect, což umožní mimo jiné ovládání nastavení pomocí asistentů Google Assistant nebo Amazon Alexa. Sluchátka vydrží na 8 hodin provozu, bez potlačení hluku je to pak 12 hodin. Nabíjecí pouzdro samo o sobě poskytne energii na dalších 16 hodin, takže když obojí plně nabijete, máte energii na 24 hodin přehrávání (pouzdro lze nabíjet přes USB-C nebo bezdrátově pomocí Qi). Potěší i odolnost daná ratingem IPX4 (proti vodě a potu). Počítejte s cenou $279.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cyberpunk 2077 v testu s DLSS 2.2: jaký je rozdíl? Cyberpunk 2077 v testu s DLSS 2.2: jaký je rozdíl?
NVIDIA nedávno přišla s novou verzí DLSS 2.2, kterou zatím oficiálně podporuje dle našeho vědomí jen Rainbow Six Siege. Neoficiálně ji ale lze použít i třeba se Cyberpunkem 2077, a tak se můžeme pokusit zjistit, zda lze zaznamenat nějaký rozdíl. 
Dnes, recenze, Jan Vítek
Microsoft doporučil monitory pro Xbox. Je mezi nimi i 55" novinka Philips Microsoft doporučil monitory pro Xbox. Je mezi nimi i 55" novinka Philips
Vůbec poprvé se na trhu objeví monitory „Designed for Xbox“. Prozatím se jedná o tři modely Philips, Asus a Acer, které jsou vybaveny HDMI 2.1 s podporou 4K120 nebo úhlopříčkou 28 až 55 palců. 
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft překonává hodnotu 2 bilionů USD Microsoft překonává hodnotu 2 bilionů USD
Společnosti Microsoft se pod vedením Satya Nadelly hodně daří. Větší důraz na cloud a předplatná firmě pomáhá a všímají si toho i akcionáři. Hodnota firmy tak překonala 2 biliony USD a následuje tak Apple.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Operation Flashpoint (ARMA: Cold War Assault) do zítřka zdarma Operation Flashpoint (ARMA: Cold War Assault) do zítřka zdarma
Legendární česká hra Operation Flashpoint (nyní pod názvem Arma: Cold War Assault) je do zítřka k dispozici zdarma. Pokud jste ji nikdy nehráli, nebo naopak chcete osvěžit staré vzpomínky, můžete si ji "zakoupit".
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Gigabyte nechal zaregistrovat 8GB karty Radeon RX 6600 XT Gigabyte nechal zaregistrovat 8GB karty Radeon RX 6600 XT
Máme tu opět nová data ze záznamů Eurasian Economic Commission (EEC), kde se objevila řada karet Gigabyte Radeon RX 6600 XT. Všechny zaregistrované modely přitom mají ve výbavě 8 GB paměti. 
Včera, aktualita, Jan Vítek