reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

Soudný den přichází! - dnešní nápověda

, , aktualita
Soudný den přichází! - dnešní nápověda
Pátek 21.12.2012 - nápověda týkající se naší soutěže Soudný den přichází!: 10:00: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí. 11:00: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí v rubrice "Procesory". 11:30: Dnešní dílek byl...
Pátek 21.12.2012 - nápověda týkající se naší soutěže Soudný den přichází!:
10:00: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí.
11:00: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí v rubrice "Procesory".
11:30: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí v rubrice "Procesory", která pojednává o produktu od Intelu.
12:00: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí v rubrice "Procesory", která pojednává o produktu od Intelu, jehož výkon byl pro nás překvapením.
12:30: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí v rubrice "Procesory", která byla publikována v prvních 5 letech existence našeho magazínu a pojednává o produktu od Intelu, jehož výkon byl pro nás překvapením.
13:00: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí v rubrice "Procesory", která byla publikována po roce 2000 v prvních 5 letech existence našeho magazínu a pojednává o produktu od Intelu, jehož výkon byl pro nás překvapením.

Další upřesnění dnešní nápovědy už nebude. Jen doplníme, že dnes byl na náš web umístěn pouze 1 správný dílek.

Přejeme všem hodně štěstí při hledání a v pondělí 24.12.2012 si vyhlásíme výherce této naší netradiční soutěže formou aktualizace původního článku o jejím startu.


Čtvrtek 20.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v jedné z našich recenzí produktů, které obsahují ve svém pojmenování název známé bitevní lodi, jež byla postavena už před více než 100 lety.

Středa 19.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi PC skříně, která od nás v závěrečném hodnocení získala nejvyšší score za Rozvržení skříně mezi všemi recenzemi PC skříní, jež jsme publikovali v uplynulých 5 letech.

Úterý 18.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi PC skříně, která od nás v závěrečném hodnocení získala nejnižší score za Výbavu mezi všemi recenzemi PC skříní, jež jsme publikovali v uplynulých 5 letech.

Pondělí 17.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi LCD monitoru, který od nás v závěrečném hodnocení získal nejnižší score za Podsvícení mezi všemi recenzemi LCD monitorů, jež jsme publikovali tento rok.

Pátek 14.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi LCD monitoru, u kterého jsme naměřili nejnižší inputlag mezi všemi recenzemi LCD monitorů, jež jsme publikovali tento rok.

Do článku o soutěži bylo doplněno info, že všechny soutěžní dílky i nápovědy pro jejich nalezení budou nadále zveřejňované v 10:00. Také byl do článku doplněn podrobný návod krok za krokem, jak do soutěžního formuláře přidat váš soubor s obrazcem.

Čtvrtek 13.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi LCD monitoru, který od nás v závěrečném hodnocení získal nejvyšší celkové score mezi všemi recenzemi LCD monitorů, jež jsme publikovali tento rok.

Středu 12.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi LCD monitoru, který od nás v závěrečném hodnocení získal nejvyšší score za Odezvu mezi všemi recenzemi LCD monitorů, jež jsme publikovali tento rok.

Úterý 11.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi PC skříně, která od nás v závěrečném hodnocení získala nejvyšší score za Materiál a provedení mezi všemi recenzemi PC skříní, jež jsme publikovali v uplynulých 5 letech.

Pondělí 10.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi PC skříně, která od nás v závěrečném hodnocení získala nejvyšší score za Chlazení a hlučnost mezi všemi recenzemi PC skříní, jež jsme publikovali v uplynulých 5 letech.
reklama
reklama
reklama
reklama