www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Soudný den přichází! - dnešní nápověda

, , aktualita
Pátek 21.12.2012 - nápověda týkající se naší soutěže Soudný den přichází!: 10:00: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí. 11:00: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí v rubrice "Procesory". 11:30: Dnešní dílek byl...
K oblíbeným
reklama
Pátek 21.12.2012 - nápověda týkající se naší soutěže Soudný den přichází!:
10:00: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí.
11:00: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí v rubrice "Procesory".
11:30: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí v rubrice "Procesory", která pojednává o produktu od Intelu.
12:00: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí v rubrice "Procesory", která pojednává o produktu od Intelu, jehož výkon byl pro nás překvapením.
12:30: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí v rubrice "Procesory", která byla publikována v prvních 5 letech existence našeho magazínu a pojednává o produktu od Intelu, jehož výkon byl pro nás překvapením.
13:00: Dnešní dílek byl umístěn do jedné z našich recenzí v rubrice "Procesory", která byla publikována po roce 2000 v prvních 5 letech existence našeho magazínu a pojednává o produktu od Intelu, jehož výkon byl pro nás překvapením.

Další upřesnění dnešní nápovědy už nebude. Jen doplníme, že dnes byl na náš web umístěn pouze 1 správný dílek.

Přejeme všem hodně štěstí při hledání a v pondělí 24.12.2012 si vyhlásíme výherce této naší netradiční soutěže formou aktualizace původního článku o jejím startu.


Čtvrtek 20.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v jedné z našich recenzí produktů, které obsahují ve svém pojmenování název známé bitevní lodi, jež byla postavena už před více než 100 lety.

Středa 19.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi PC skříně, která od nás v závěrečném hodnocení získala nejvyšší score za Rozvržení skříně mezi všemi recenzemi PC skříní, jež jsme publikovali v uplynulých 5 letech.

Úterý 18.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi PC skříně, která od nás v závěrečném hodnocení získala nejnižší score za Výbavu mezi všemi recenzemi PC skříní, jež jsme publikovali v uplynulých 5 letech.

Pondělí 17.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi LCD monitoru, který od nás v závěrečném hodnocení získal nejnižší score za Podsvícení mezi všemi recenzemi LCD monitorů, jež jsme publikovali tento rok.

Pátek 14.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi LCD monitoru, u kterého jsme naměřili nejnižší inputlag mezi všemi recenzemi LCD monitorů, jež jsme publikovali tento rok.

Do článku o soutěži bylo doplněno info, že všechny soutěžní dílky i nápovědy pro jejich nalezení budou nadále zveřejňované v 10:00. Také byl do článku doplněn podrobný návod krok za krokem, jak do soutěžního formuláře přidat váš soubor s obrazcem.

Čtvrtek 13.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi LCD monitoru, který od nás v závěrečném hodnocení získal nejvyšší celkové score mezi všemi recenzemi LCD monitorů, jež jsme publikovali tento rok.

Středu 12.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi LCD monitoru, který od nás v závěrečném hodnocení získal nejvyšší score za Odezvu mezi všemi recenzemi LCD monitorů, jež jsme publikovali tento rok.

Úterý 11.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi PC skříně, která od nás v závěrečném hodnocení získala nejvyšší score za Materiál a provedení mezi všemi recenzemi PC skříní, jež jsme publikovali v uplynulých 5 letech.

Pondělí 10.12.2012 - nápověda: Dnešní dílek najdete v recenzi PC skříně, která od nás v závěrečném hodnocení získala nejvyšší score za Chlazení a hlučnost mezi všemi recenzemi PC skříní, jež jsme publikovali v uplynulých 5 letech.
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek