reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Soutěž Dual Boot OS X / Windows XP už vítězi přinese přes $10000

, , aktualita
Soutěž Dual Boot OS X / Windows XP už vítězi přinese přes $10000
Pokud náhodou máte přístup k novým iMacům s procesory Intel Core Duo, můžete být při troše šikovnosti bohatší o více než $10000. První, komu se podaří na tento počítač nainstalovat operační systém Windows XP, získá zmíněný obnos. Instalace...
Soutěž Dual Boot OS X / Windows XP už vítězi přinese přes $10000
Pokud náhodou máte přístup k novým iMacům s procesory Intel Core Duo, můžete být při troše šikovnosti bohatší o více než $10000. První, komu se podaří na tento počítač nainstalovat operační systém Windows XP, získá zmíněný obnos.Instalace Windows XP na počítače Macintosh by nebyla těžká, pokud by Apple nevyměnil BIOS za jinou architekturu EFI (Extensible Firmware Interface). Nyní jde o to, aby na nových počítačích iMac s procesory Intel Core Duo dokázaly běžet oba systémy. Není dovolena žádná forma virtualizace a na začátku si uživatel musí vybrat v bootovacím menu jeden ze dvou zmíněných systémů (Mac OS X nebo MS Windows XP), přičemž oba musí být samozřejmě spustitelné.

Colin Nederkoorn z Houstnu v Texasu, který soutěž vyhlásil, nejdříve dal svých $100 a pak vyhlásil veřejnou sbírku pro toho, kdo to dokáže umožnit počítači Apple iMac nabootovat do Mac OS X i Windows XP. Pokud nikdo nedokáže daný úkol splnit, peníze půjdou na zatím nespecifikovanou charitu. Dnes už je na "kontě" $10870 (v době psaní článku).

Zdroj: www.dailytech.com, windowsxp.onmac.net
reklama
reklama
reklama