Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Soutěž o grafickou kartu Gigabyte GF7600GT - vyhodnocení

14.11.2006, Karel Polívka, soutěž
Soutěž o grafickou kartu Gigabyte GF7600GT - vyhodnocení
Soutěž o grafickou kartu GV-NX76T256D-RH (tedy GeForce 7600GT s chlazením Silent-Pipe II) je již za námi, a proto nadešel čas na vyhlášení výherce. Soutěž se sestávala jako vždy z 10 vědomostních otázek, jejichž výskyt se na našich stránkách...
Soutěž o grafickou kartu GV-NX76T256D-RH (tedy GeForce 7600GT s chlazením Silent-Pipe II) je již za námi, a proto nadešel čas na vyhlášení výherce.Soutěž se sestávala jako vždy z 10 vědomostních otázek, jejichž výskyt se na našich stránkách datoval k pracovním dnům v období od 30.10.2006 do 10.11.2006.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

Soutěže se celkem zúčastnilo 1440 čtenářů (doposud rekordní počet), z nichž jich do slosování postoupilo 841 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).


Vygenerované číslo odpovídá následujícímu účastníkovi:

Tomáš Erban

Výherci gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byl výherci zaslán informativní e-mail z mé strany a jakmile bude na tento e-mail reagovat, bude mu následně cena od nás zaslána. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.