www.svethardware.cz
>
>
>
>

Soutěž pro naše fanoušky na facebooku o klávesnici pro hráče!

Soutěž pro naše fanoušky na facebooku o klávesnici pro hráče!
, , aktualita
Vylosovaným fanouškem Světa hardware, který správně zodpověděl soutěžní otázku, se stává: Vojtik Tekal (alias Scoobyk) Výherci gratulujeme! Pošleme mu přes facebook zprávu s prosbou o poslání adresy v rámci ČR, na kterou výhru zašleme na...
K oblíbeným
reklama
Vylosovaným fanouškem Světa hardware, který správně zodpověděl soutěžní otázku, se stává:Výherci gratulujeme!

Pošleme mu přes facebook zprávu s prosbou o poslání adresy v rámci ČR, na kterou výhru zašleme na naše náklady pomocí přepravní služby DPD.

Soutěže se zúčastnilo celkem 288 návštěvníků, otázku jich zodpovědělo správně 284.Původní oznámení z 28.04.2011:

Pro naše fanoušky na facebooku přinášíme soutěž o klávesnici pro hráče SteelSeries Shift.

Jak se zúčastnit


1. Staňte se fanouškem Světa hardware na facebooku (pokud jím už nejste).

2. Ve formuláři (*po skončení soutěže byl odkaz odstraněn) zodpovězte soutěžní otázku a uveďte odkaz na Váš profil na facebooku.


Soutěž skončí ve středu 4.5.2011 kolem poledne, kdy bude náhodně vylosován výherce z těch, kteří splní výše uvedené podmínky. K jeho oznámení dojde na facebooku i v této aktualitě.Budeme samozřejmě rádi, když se stanete fanouškem i našich serverů Digimanie a TV Freak.

reklama
Nejnovější články
Tchaj-wanská firma straší nedostatkem čipů i v příštím roce Tchaj-wanská firma straší nedostatkem čipů i v příštím roce
Bloomberg zpovídal tchaj-wanské firmy zabývající se výrobou počítačových čipů či jejich využitím ve vlastních produktech a dle nich může aktuální nedostatek přetrvat i do hloubi roku 2022. Problémů je celá řada.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Rocket Lake nabídnou taktovací funkci známou z platformy procesorů Ryzen Rocket Lake nabídnou taktovací funkci známou z platformy procesorů Ryzen
Ještě zbývá zjistit, jak přesně nová funkce v BIOSu počítačů s procesory Rocket Lake-S od Intelu funguje, ale je zřejmé, že bude víceméně odpovídat nastavení taktu sběrnice Infinity Fabric v procesorech Ryzen. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GALAX RTX 3090 HOF: karta s displejem a 1000W BIOSem GALAX RTX 3090 HOF: karta s displejem a 1000W BIOSem
Na bílém PCB je postavena nová karta GALAX GeForce RTX 3090 HOF, která představuje hi-endové provedení hi-endové grafiky. Jednak je vybavena svým vlastním displejem, který poslouží pro její monitorování, ale pak je tu i 1000W BIOS. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Starship SN10 zvládl přistání, poté ovšem přesto explodoval Starship SN10 zvládl přistání, poté ovšem přesto explodoval
Prototyp Starship SN10 konečně zvládl to, co se jeho předchůdcům nepovedlo. Dokázal přistát ve vzpřímené poloze, ovšem přistání to bylo přesto poněkud tvrdé a s plameny na jedné straně lodi. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD FidelityFX Super Resolution: kdy přijde odpověď na DLSS 2.0? AMD FidelityFX Super Resolution: kdy přijde odpověď na DLSS 2.0?
Společnost AMD je zřetelně pozadu oproti NVIDII, pokud jde o využití ray tracingu a AI upscalingu, což je v dnešní době v podstatě nerozlučná dvojka. Příslušný hardware je sice tu, ale čeká se na jeho využití. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek