reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Soutěž s Asus o 3 high-endové základní desky s P35 - vyhodnocení

, , soutěž
Soutěž s Asus o 3 high-endové základní desky s P35 - vyhodnocení
Soutěž o 3 high-endové základní desky Asus je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců. 1. cena: základní deska Asus Blitz Extreme 2. cena: základní deska Asus P5K Premium/WiFi-AP 3. cena: základní deska Asus P5K Deluxe/WiFi-AP...
Soutěž s Asus o 3 high-endové základní desky s P35 - vyhodnocení
Soutěž o 3 high-endové základní desky Asus je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.
1. cena: základní deska Asus Blitz Extreme
2. cena: základní deska Asus P5K Premium/WiFi-AP
3. cena: základní deska Asus P5K Deluxe/WiFi-APSoutěž se sestávala jako vždy z 10 vědomostních otázek, jejichž výskyt se na našich stránkách datoval k pracovním dnům v období od 13.8.2007 do 24.8.2007.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

Soutěže se celkem zúčastnilo 1595 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 1012 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry už od prvopočátku expertiád na Světu hardware), přeskočilo se k dalšímu číslu. Ve finále tedy mělo šanci na výhru kvůli nesprávně vyplněnému profilu o něco méně učastníků, než kolik je zmíněno výše. ZDE si můžete stáhnout seznam všech účastníků ve formátu XLS (jsou vyjmenována uživatelská jména), v kterém je uvedeno, kdo neměl vyplněnou kompletní adresu (a tedy kdo nemohl vyhrát) a kdo měl kolik bodů.


Vygenerovaná čísla odpovídala následujícím účastníkům:

1. cenu získává: Josef Osmera
2. cenu získává: Martin Trajer
3. cenu získává: Jan Černý

Výhercům gratulujeme!


Dnes bude výhercům zaslán informativní e-mail z mé strany a jakmile budou na tento e-mail reagovat, budou jim následně ceny od nás zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.
reklama
reklama
reklama