reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Soutěž s AVerMedia o 3 její produkty - vyhodnocení

, , soutěž
Soutěž s AVerMedia o 3 její produkty - vyhodnocení
Soutěž o 3 produkty firmy AVerMedia je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců. Cenou byly následující 3 produkty firmy AVerMedia: AVerTV Hybrid Cardbus AVerTV Hybrid Express AVerTV DVB-T Volar Soutěž se sestávala jako vždy z...
Soutěž s AVerMedia o 3 její produkty - vyhodnocení
Soutěž o 3 produkty firmy AVerMedia je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců. Cenou byly následující 3 produkty firmy AVerMedia:

AVerTV Hybrid Cardbus
AVerTV Hybrid Express
AVerTV DVB-T VolarSoutěž se sestávala jako vždy z 10 vědomostních otázek, jejichž výskyt se na našich stránkách datoval k pracovním dnům v období od 11.6.2007 do 22.6.2007.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

Vzhledem k nejasnostem kolem 3. otázky byly odpovědi na ni před losováním všem účastníkům nastaveny jako správné, tedy: "Všechny odpovědi jsou správné" - čili pokud jste zvolili jinou odpověď, byla dodatečně změněna tak, aby byla započítána jako správná.

Soutěže se celkem zúčastnilo 1029 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 502 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).


Vygenerovaná čísla odpovídala následujícím účastníkům:

Tomáš Nádvorník
Miroslava Matýsová
Radek Jurný

Výhercům gratulujeme!


Zároveň byl výhercům zaslán informativní e-mail z mé strany a jakmile budou na tento e-mail reagovat, budou jim následně ceny od nás zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.
reklama
reklama
reklama