reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Soutěž s Cooler Master - vyhodnocení

, , soutěž
Soutěž s Cooler Master - vyhodnocení
Soutěž o produkty firmy Cooler Master je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců. 1. cena: skříň Cooler Master iTower 930 (odkaz na recenzi) 2. cena: chladič procesoru Cooler Master Eclipse (odkaz na recenzi) 3. cena: chladič...
Soutěž s Cooler Master - vyhodnocení
Soutěž o produkty firmy Cooler Master je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.1. cena: skříň Cooler Master iTower 930 (odkaz na recenzi)
2. cena: chladič procesoru Cooler Master Eclipse (odkaz na recenzi)
3. cena: chladič procesoru Cooler Master Susurro (odkaz na recenzi)


1. cena: Cooler Master iTower 930


Soutěž se sestávala jako vždy z 10 vědomostních otázek, jejichž výskyt se na našich stránkách datoval k pracovním dnům v období od 19.3.2007 do 30.3.2007.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

Soutěže se celkem zúčastnilo 1105 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 464 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).


Vygenerovaná čísla odpovídají následujícím účastníkům:

1. cenu získává: Lukáš Jedlínský
2. cenu získává: Vladimír Tomek
3. cenu získává: Zdeněk Šmíd


Výhercům gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byl výhercům zaslán informativní e-mail z mé strany a jakmile budou na tento e-mail reagovat, budou jim následně ceny od nás zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.
reklama
reklama
reklama