reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Spire odhalil počítačovou skříň Versis na motivy BTX

, , aktualita
Spire odhalil počítačovou skříň Versis na motivy BTX
Společnost Spire si připravila novou počítačovou skříň Versis, která se inspirovala v již dlouho zaniklém formátu BTX. Základní deska je tak u ní namontována blíže levé bočnice, takže karty budou u ní výše než procesor. Pozice zdroje zůstala...
Spire odhalil počítačovou skříň Versis na motivy BTX
Společnost Spire si připravila novou počítačovou skříň Versis, která se inspirovala v již dlouho zaniklém formátu BTX. Základní deska je tak u ní namontována blíže levé bočnice, takže karty budou u ní výše než procesor. Pozice zdroje zůstala vespodu. Takovéto provedení ale předvedli i jiní výrobci a u nás jsme si testovali model BitFenix Outlaw.

Spire Versis nabídne na předním panelu po jednom rozhraní USB 2.0 a 3.0 a k tomu obvyklé HD audio. Vyrobeno je prý ze "silného 0,6mm SECC", což osobně vidím jako prima oxymoron, přičemž přední panel je vyroben z perforovaného plechu a hliníku.

Pro chlazení jsou připraveny tři přeinstalované ventilátory - dva 120mm s modrými LED vepředu a jeden 92mm vzadu. Krom toho tu jsou další tři pozice pro 120mm modely (nahoře a dvě v bočnici). Uvnitř je pak prý dostatek prostoru pro velký procesorový chladič (to výrobce neupřesnil) a pak pro až 340 mm dlouhé karty.

Nová skříň je určena pro základní desky formátu ATX a Micro ATX, dodávána je s dvouletou zárukou za cenu 45 euro. Na trh má vstoupit již dnes.

Zdroj: TZ Spire
reklama
reklama
reklama