www.svethardware.cz
>
>
>
>

Spire PowerCube 715: kostka pro Micro ATX

Spire PowerCube 715: kostka pro Micro ATX
, , aktualita
Spire si připravil malou počítačovou skříň PowerCube 715 pro základní desky formátu Micro ATX i menší Mini ITX. Vybavena je přitom akrylovými panely, které pokrývají celé bočnice i přední panel.
K oblíbeným
reklama
Spire PowerCube 715 patří tedy mezi menší skříně pro desky Micro ATX nebo Mini ITX a sama o sobě je vellice jednoduchá. Když se podíváte na okolní obrázky, uvidíte skříň s prostým interiérem, kde není vidět ani žádná disková, SSD nebo mechaniková šachta. Její specialitkou jsou dva bočnicové panely z kouřového plexiskla, které drží pomocí velkých šroubků, přičemž další takový panel je zasazený v čelním panelu. Pod ním je jeden 120mm ventilátor, jenž si bude nabírat vzduch skrz boční průduchy ve zmíněném panelu.

PowerCube 715 je vyroben z 0,45mm oceli typu SPCC, díky níž bude lehký a snad i dostatečně pevný, i když ani ne půlmilimetrový plech samozřejmě není nic moc. Vyvážit by to ale měly malé rozměry skříně. Ta má rozměry 270 x 270 x 201 mm a hmotnost pouze 2,2 kg.

Přední panel nabídne na svém horním okraji dva porty USB 3.0 a dva HD Audio pro sluchátka a mikrofon. A ač se to možná nezdá, uvnitř je místo pro tři 3,5" pevné disky nebo snad i SSD. Pro 5,25" mechaniku tu ale není žádná pozice.

Doporučená cena je 65 eur bez daně, ovšem do toho by se měl započíst také nabízený 420W napájecí zdroj formátu ATX (20+4 pin, 12V 4pin, 3x SATA, 1x IDE + 1x Floppy). V Evropě bude tato skříň k dispozici od ledna a více se o ní dozvíte na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Spire
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář