Společnost Trimble představila dvě odolná PDA

Společnost Trimble představila dvě odolná PDA
, , aktualita
Před několika dny se na světlo světa dostaly první oficiální informace o outdoor kapesních počítačích společnosti Trimble. Jedná se o modely Juno SC a Juno SB. Přístroj Trimble Juno SC je vybaven GPS přijímačem, podporou HSDPA sítí, nechybí...
K oblíbeným
reklama
Před několika dny se na světlo světa dostaly první oficiální informace o outdoor kapesních počítačích společnosti Trimble. Jedná se o modely Juno SC a Juno SB. Přístroj Trimble Juno SC je vybaven GPS přijímačem, podporou HSDPA sítí, nechybí ani 3 Mpix fotoaparát. Do přístroje můžete nainstalovat mapové podklady spol. Trimble. Model Juno SB nabídne procesor pracující na frekvenci 533 MHz, 3,5" dotekový displej o rozlišení 320 x 240 bodů. Nesmíme zapomenout zmínit bezdrátové technologie Bluetooth a 802.11b/g. Přístroj jest vybaven 128 MB paměti RAM a 128 MB Flash ROM. Paměť lze rozšířit microSD kartami, výrobce však ve specifikaci nezmiňuje maximální kapacitu podporovaných médií. Pode dostupných informací snesou oba přístroje pád z 76 cm a dokáží pracovat při teplotě v rozsahu 0 - 60 stupňů Celsia.
Zdroj: Trimble
reklama
Nejnovější články
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games
Titul Borderlands 3 si už můžeme od konce minulého týdne vesele hrát, ovšem kromě toho, jak dobrá je samotná hra se probírají i její problémy s výkonem napříč platformami a bohužel i velice kontroverzní přístup 2K Games k recenzentům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře